Skocz do zawartości

ScreenSlicer - jak to zrobic?


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Wolny? czas dziele na rozwijanie sie w zakresie IT i obserwacje zjawisk ekonomicznych ktore nas otaczaja /kursy, prawdopodobny upadek euro/. Codziennym narzedziem sa wykresy z roznych zrodel, aktualizowane na biezaco. Szukam darmowego ScreenSlicer,a dzielacego ekran na 4 lub lepiej 6 podekranow na ktorych automatycznie wyswietlaja sie aktualne wykresy wyznaczone przezemnie.

Czesto jest to narzedzie spotykane u maklerow gieldowych. Czy ktos ma jakies doswiadczenia z takim

oprogramowaniem. Czy jest to kwestia softu i parametrow karty graficznej?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kiedyś bawiłem się programem ACER GridVista. Swego czasu był to program dodawany do laptopów Acera. Ten program nie ma jakiejkolwiek licencji. Nawet słałem maila do supportu Acera z pytaniem, czy można ich soft stosować na laptopie firmy innej niż Acer. Odpowiedź była pozytywna więc można go stosować na dowolnym komputerze.

http://www.softpedia...Gridvista.shtml

 

Program dzieli pulpit na 2 do 4 części. Praktycznie nie jest pełnym rozwiązaniem twoich potrzeb. Ale można pokusić się o podzielenie pulpitu i otworzenie 4 okien przeglądarek w trybie pełnoekranowym na każdym kaflu. Program działa na XP i Viście. Na win 7 już nie sprawdzałem.

 

Jeśli podział na 4 okna to za mało, a wykresy działają z poziomu przeglądarki, to można użyć np. Opery, otworzyć 6 kart, następnie kliknąć na pasek kart-rozmieść-rozmieść poziomo. A następnie F11.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, jak skonfigurowac 6 kart Opery aby otwieraly sie automatycznie przy uruchamianiu systemu /jak ustawic 6 stron startowych jednoczesnie w okreslonej konfiguracji?/ Dzieki za Gridvista.

 

Odpowiadam sam sobie / moze sie to komus przydac / - http://vbeta.pl/2010/10/04/10-porad-ktore-ulatwia-prace-z-firefoksem - w czesci " otwieranie wielu stron startowych "

 

P.s - Jak to zrobic zeby link prowadzil do kreslonego miejsca na wybranej stronie / precyzyjniej / a nie do calej strony na podstawie jej adresu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...