Skocz do zawartości

Samouczek budowy stron internetowych


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Lopatologicznie to znaczy zrozumiale, czesto proste zagadnienia sa przedstawiane w skomlikowanym jezyku aby stworzyc wrazenie przynaleznosci do klubu wtajemniczonych.

Ja wiem, co to znaczy lopatologicznie :) Nie wiedzialem tylko, co chcesz ugryzc dokladnie, ale mam wrazenie, ze nie wiesz kompletnie nic i potrzebujesz informacji od ZERA.

 

Jezeli nie znajdziesz czasu to i tak dziekuje ze probowales pomoc nieznanej osobie, podzielic sie swoja wiedza - samo to juz jest bardzo duzo warte.

 

Bez przesady ;) Od tego sa ludzie, zeby sobie pomagac, a forum zrzesza teoretycznie obce sobie osoby z roznych zakatkow swiata - taki jest przeciez cel fixitpc, prawda?

 

Wiem,ze wiekszosc forumowiczow jest aktywna zawodowo i nie ma za wiele czasu, dlatego tylko prosze " jezeli mozesz " Krok po kroku zebym zrozumial szkielet logiki jaka sie za tym kryje, pozniej juz sam bede dlubal

Spokojnie, znajde chwile, napisze (teraz jeszcze w pracy) :)

 

Wlasnie dlatego jestem goracym fanem Picasso i Fixitpc ze w Jej interpretacji lapie wswzystko w lot. To ogromna zaleta.

 

Wiem co masz na mysl, ja tez lubie jej styl pisania, chociaz jeszcze wielu jej postow nie czytalem. Co prawda fanem jej nie jestem (kojarzy mi sie to z choroba), ale mam duzy szacunek do jej wiedzy. Miejmy tylko nadzieje, ze Twoj zachwyt nie przerodzi sie u Ciebie w cos powazniejszego ;) Ja to juz widzialem gdzies komentarze w stylu "Picasso! Wyjdz za mnie" ;)

 

OK, na dniach postaram sie znalezc chwile, moze nawet dzis w nocy cos zaczne skrobac :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeżeli się jeszcze nie uporałeś z problemem to mogę Ci pomóc go rozwiązać. Bo przed laty miałem ten sam problem :)

 

Dobrze się zastanów czego naprawdę chcesz?

 

1. Czy chcesz mieć własna stronę w jakiejś części samodzielnie wykonaną i wiedzę niezbędną by to skutecznie wykonać i by strona była dobrze widoczna?

2. czy chcesz mieć wiedzę od A-Z jak się to robi ( czyli umiejętności: informatyka, grafika komputerowego, znajomości konfiguracji serwera, pozycjonowania, webmastera, marketingu w sieci)?

 

Jeżeli chcesz bowiem skutecznie wypromować swoją firmę w internecie na własnej stronie nie potrzebna Ci szczegółowa wiedza o kodowaniu.

Szkoda na to tracić czas który można wykorzystać np. do promocji strony by była dobrze widoczna w wyszukiwarce google.

Trudno tez amatorowi będzie wykonać od podstaw dobrą szatę graficzną. Bo nie chodzi tylko to żeby była ładna i miała dobrze dobrane kolory ale przede wszystkim o to żeby użytkownik łatwo dotarł do informacji o twoich produktach czy usługach i by dokonał zakupu.

Dlatego warto skorzystać z darmowych gotowych szablonów i ewentualnie nieco je przerobić dla własnych celów.

 

Ponieważ nie piszesz za bardzo konkretnie proponuje rozmowę głosową przez jakiś komunikator gdzie odpowiem na twoje pytania.

Mogę Ci poświęcić 1 godzinę w całości lub w dwóch kawałkach pod warunkiem że napiszesz potem na forum najważniejsze punkty naszej dyskusji by inne osoby mogły z tego skorzystać. Prześlij mi kontakt do Ciebie ( mail) przez komunikatora tego forum.

 

Jeżeli nie otrzymam odpowiedzi przez tydzień może skorzystać z tego zaproszenia inna osoba, która ma podobne problemy....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...