Skocz do zawartości

Wybór sprzętu, laptop.


hom3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem laptopa którego głównym przeznaczeniem będzie praca na nim (projektowanie w archicad) oczywiście zależy mi na dobrej jakości w przystępnej cenie do 2000 zł. Jaką firmę wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie laptopa? Było by dobrze by laptop spełniał wymagania na dzisiejsze czasy. Jednym zdaniem proszę o propozycję jak najkorzystniejszą do ustalonej wyżej ceny :)

 

Liczę na waszą pomoc

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nigdy w programach CAD-owskich na laptopie nie pracowałem i mało prawdopodobne bym kiedykolwiek się na to zdecydował. Wiem, monitor można podłączyć zewnętrzny ale mimo wszystko w tej samej cenie komp stacjonarny będzie wydajniejszy (nie wliczam, chorych ostatnio, cen dysków). Oprócz procesora postawiłbym na wydajniejszą grafikę. Gdzie jesteś możesz sprawdzić wg przykładowego rankingu = http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html

 

Proponuję za konkretnymi rozwiązaniami/propozycjami rozejrzeć się po forach CAD-owskich (archicad też ma swoje forum). Gdziekolwiek byś nie zapytał to i tak będzie zawsze subiektywna ocena.

Edytowane przez picasso
8.03.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...