Skocz do zawartości

hom3r

Użytkownicy
 • Postów

  46
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam, Czy po upływie 4 lat coś się zmieniło? Nadal przechowuje te pliki. Czy jest szansa na odzyskanie tych zdjęć?? Pozdrawiam :)
 2. Witam, Podczas renderowania filmu w programie sony vegas, wyskakuję mi komunikat o treści " Zamknij programy, aby zapobiec utracie informacji" w komputerze brakuje pamięci. Zapisz pliki i zamknij następujące programy: Sony Vegas pro. Czy istnieje możliwość że jakiś program dodatkowo zużywa pamięć RAM, dlatego taki komunikat się pojawia? Od czego zacząć? Dane techniczne komputera: Wersja systemu : Windows 7 Ultimate ServicePack 1 Procesor : Intel Cor i3 2330M CPU @ 2.20 GHZ 2.20 GHZ Zainstalowana pamięć RAM : 6,00GB Karta graficzna Nvidia Geforce GT540M
 3. Aktualnie sposób na odszyfrowanie tego ransomware nie jest znany. Zabezpiecz kopie swoich zaszyfrowanych plików - ciągle jest nadzieja, że rozwiązanie pojawi się w przyszłości. Rozumiem że innego sposobu na dzień dzisiejszy nadal nie ma, tylko sprawdzenie na stronie Id ransomware?
 4. Cześć, minął jakiś czas od felernego zdarzenia. Posiadam nadal pliki, które chciałbym odzyskać. Czy coś ruszyło się w tym temacie i jest możliwość odzyskania zakodowanych plików? Pozdrawiam hmre.
 5. Wielkie dzięki za poświęcony czas. Dziękuje i pozdrawiam Miszel
 6. Po pełnym skanowaniu, wyskoczyło to samo co wcześniej.
 7. Przed poprzednim działaniem ( 1. Otwórz Notatnik w nim wklej:) , przeskanowałem komputer Defenderem wykryło 7 zagrożeń, Trojan Generic 1220345 wszystkie dotyczące jednej instalki. Przeskanowałem pojedynczy plik który został zaszyfrowany wynik - clean. Co do defendera, nie jestem pewny ale nie mogę znaleźć nigdzie możliwości skopiowania raportu, być może dlatego ze to wersja free?
 8. Po skanie Malwarebytes 0 zagrożeń, ściągnąłem przy okazji BitDefendera. FRST.txt Shortcut.txt Addition.txt gmr3.txt
 9. Podczas włączania komputera, nadal pojawia się strona Spora. Na dysku D utworzone kopie folderów z lokalizacją cmd C:\ windows\system32. Moje pytanie brzmi, czy nadal mam zainfekowany komputer, czy jest możliwość dokończenia pracy na tym laptopie aby nie zarazić następnych plików. Czy pliki które nie są zainfekowane mogę bezpiecznie skopiować na dysk przenośny i korzystać z nich po formacie. Czy istnieje jakakolwiek możliwość odkodowania przynajmniej części, zaszyfrowanych plików? Pozdrawiam, FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt gmr2.txt
 10. Załączone pliki RansomNotes.txt AdwCleanerS0.txt Malwarebytes raport.txt FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt
 11. Nie wszystkie pliki są zainfekowane (Pliki magisterki czyli rysunki w formacie .dwg są nie ruszone, plik .doc 1 z dwóch też nie jest ruszony, niestety drugi zainfekowany), jest szansa by go rozszyfrować? Mam czas do oddania magisterki do 26 kwietnia, nie ukrywam że zależy mi na czasie 1. Czy odzyskanie plików graficznych jest na 100% nie możliwe ? 2. Czy konta bankowe/hasła są bezpieczne? 3. Kopiując pliki ( video, mp3, instalki programów) (niezainfekowane) na dysk przenośny, nie przeniosę Ransomware na dysk? 4. Jakie są szanse "wyleczenia" systemu bez formatu i czy jest to czasowo opłacalne?
 12. Wrzuciłem na stronę Bleepingcomputer jeden z plików ( .jpg ) który nie mogę otworzyć i zuploadowałem. Wynik : Na dysku D mam utworzone kopie folderów które ikony są przezroczyste, i oryginalne nie przezroczyste te otwierają się w nowym oknie. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej, czy moje pliki mogą być zagrożone ?
 13. Witam, Ostatnio złapałem gdzieś złośliwe oprogramowanie które zainicjowało pojawienie się strony internetowej na której wyskoczył komunikat na pulpicie zaczęły pojawiać się utworzone przezroczyste ikony skrótów folderów które znajdowały się na pulpicie, nie da się otworzyć zdjęć. Na dysku D:/ również to samo. Proszę o pomoc Pozdrawiam. hmr. / edit Dodatkowo nie mogę otworzyć żadnego pliku . pdf ponieważ wyskakuję komunikat: Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt gmr.txt
 14. Nadal wyskakuje 1 zagrożenie w ADWCleaner, załączam 2 logi z adwCleanera oraz reszte. Pozdrawiam AdwCleanerS0.txt AdwCleanerS1.txt Fixlog.txt Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...