Skocz do zawartości

Nowy laptop Sony Vaio który model ?


Jimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zamierzam kupić nowy laptop Sony Vaio ale nie wiem jaki model wybrać sporo tego jest. A ja nie jestem jakimś super ekspertem w tej dziedzinie. Dlatego Proszę o waszą pomoc. Budżet jaki chcę przeznaczyć to maksymalnie 2500zł !!

 

Co do przeznaczenia laptopa nie mam specjalnych wymagań. Będę go używał do przeglądania stron filmy muzyka etc.

Podstawowe sprawy. Jedynie oczekuje żeby poradził sobie z grą Diablo III chociaż na ustawieniach "med".

 

Mogę kupić nawet za 2 miesiące jeżeli to coś pomorze i będę miał lepszy sprzęt.

Bo mam wrażenie że świat komputerów szybko tanieje. Ale może się mylę.

 

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W przypadku Vaio jest raczej ograniczony wybór do 2500 zł - w zasadzie jest to ten model za 2300 zł http://www.komputronik.pl/product/135931/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Sony_VAIO_VPC_EH2D1E-W_bialy.html w różnych kolorach. Dopłacając 200 zł więcej mamy 6 Gb RAM-u. Same komputery są normalnie wyposażone (procesor, karta graficzna, może trochę mały dysk) w porównaniu do konkurencji mają natomiast obudowę którą można określić jako interesujacą. Mi ona się osobiście bardzo niepodoba ale Tobie może odpowiadać. Powiedz też czy jest jakiś konkretny powód dlaczego VAIO bo myślę że wśród ofert innych producentów można znaleźć coś trochę lepszego za tą kwotę.

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...