Skocz do zawartości

Problem z klawiaturą - Lenovo


Rooland107

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam następujący problem z klawiaturą bądź z jej ustawieniami

Mianowicie, po wciśnięciu klawisza "m" pokazuje mi się okienko

"Ustawienia programu użytkownika"

 

próbowałem poprzez wyłączenie/odinstalowanie GID Desktop Application, ale nie mogę go zlokalizowac

 

druga sprawa, to problem z literką "ć". Gdy tylko próbuje ją napisać wyskakuje mi "Catalyst Control Center"

 

proszę o pomoc :(

 

pozdrawiam

post-3117-0-79444500-1319012306_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Chodzi o to, że Catalyst Control Center może mieć ustawione klawisze skrótowe i domyślnie ma skrót "alt+c" (który otwiera okienko aplikacji CCC) . Więc trzeba to zmienić w ustawieniach CCC na inną kombinację klawiszy (najlepiej taką której nie klikasz :P).

Odinstalowanie sterownika nic nie da bo za to odpowiedzialna jest aplikacja CCC. Jeśli masz wątpliwości do tego czy potrzebujesz CCC przeczytaj TEN temat

Edytowane przez Grisza
Odnośnik do komentarza

Możesz nie mieć opcji zmiany "hotkeys" bo jesteś na widoku podstawowym. Sprawdź czy masz możliwość przełączenia się na widok zaawansowany...

albo jako jedna z pozycji w menu, do wyboru

* Start > Programy > Catalyst Control Center > CCC - Advanced (Zaawansowany)

albo

* w ustawieniach ekranu, zakładka ATI, przycisk wywoływania CCC - o ile padnie pytanie w jakim widoku je uruchamiać lub będzie tam możliwość wyboru.

 

Ewentualnie przyjrzyj się kluczom rejestru ATI (znajdziesz w komentarzach w poniższym linku), ale nie wiem czy to jest aktualne - nie mam ATI, więc nie jestem w stanie tego sprawdzić.

HKEY_CURRENT_USER\Software\ATI\ACE\Settings\Runtime\LaunchKeys\HKLaunchDB
i tam ponoć wystarczy zmienić "c" na "g" + restart kompa.

http://www.poradykomputerowe.pl/awarie_windows/problemy_z_litera_c__a_karty_graficzne_ati_radeon-133.html

 

Może być tak, że po aktualizacji sterowników problem będzie powracał.

Możesz spróbować odinstalować tylko CCC poprzez dodaj/usuń programy o ile z tego nie korzystasz. Chociaż nie wiem czy tak da się zrobić (i czy w ogóle można) w laptopach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...