Skocz do zawartości

Karta Graficzna


Misiumaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Ostatnio po włączeniu gry niestety spaliła mi się karta graficzna (artefakty na ekranie, paski, kropki)

Jestem pewny bo było sprawdzane na 2 innych komputerach.

I teraz mam pytanie :

Czy ta karta graficzna jest dobra ? :)

Chciałbym grać w gry sprzed kilku lat (Battlefield Heroes, Minecraft)

Allegro

 

Moja stara karta to GeForce 7300 Series

Czy będzie ta nowa pasować do komputera ? :)

Zasilacz:350W

________

Plus: chciałbym zamienić dysk twardy na porządniejszy, czy ten bd dobry ?

Allegro

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Najpierw podaj pełną specyfikację kompa.

Dodam, że specyfikację kompa wg zasad działu tj. przyklejonego tematu/ogłoszenia Zakładanie tematu: jakie informacje podawać - chociaż znając Twoje inne tematy, to tego się nie doczekamy.

 

GeForce 7300 występował w wersji ze złączem AGP i PCI-E. Nie wiem czy potrafisz to odróżnić, a jednym ze sposobów jest zerknięcie do specyfikacji płyty głównej. Jeśli miałbym zgadywać to równie dobrze możesz... Ask Guru Joe.

Jeśli chodzi o kartę, to lepiej wyszedłbyś na tym, gdybyś zainwestował dwa razy taką kwotę jak na wspomnianej aukcji, ale w coś porządniejszego - pierwszy strzał, patrz kategoria 'Wydajne' http://www.benchmark.pl/strefa/ranking-kart-graficznych (oczywiście, o ile nie mówimy o kartach na AGP).

Jeśli chodzi o dysk, to seria Green jest dobra na magazyn danych, nie na system. Dyski tego typu do wydajnych nie należą. Proponuję rozejrzeć się za dyskiem Samsung SpinPoint F3 (to F3 w nazwie jest dość ważne) - jest w wersji 500GB i 1TB. Z innych, możesz podeprzeć się na początek jakimkolwiek rankingiem, np. http://www.chip.pl/ranking/pamieci-masowe/dyski-twarde-wewnetrzne-35-cala

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...