Skocz do zawartości

Na portach USB nie działają mi myszki


omletem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem z myszką L-ogitech anywh-ere mx, to mycha bezprzewodowa. Na początku myszka się tylko rozłączała, słychać było sygnał rozłączeniu z USB i kursor zamierał. Potem stawało się to coraz częściej aż w końcu zupełnie przestała działać. Na początku wydawało mi się, że to baterie, po wymianie na chwilę odżywała, ale po sprawdzeniu na innym komputerze okazało się, że jest sprawna. Co dziwne pendrivy, dyski zewnętrzne działają, po probie podlaczenia innych myszek okazalo sie, ze nie dziala juz zadna.

po przejrzeniu wielu forów i wybróbowaniu wielu rad nic się nie zmienia.

reinstalacja sterownikow

przywrocenie ustawien domyslnych w BIOSie

zmina ustawien w manadzerze urzadzen

zmiana zmiennych srodowiskowych

windows uaktualniony

 

oto zrzut z combofix, bo juz nie mam nadziei:

 

log z combofix.txt

 

bardzo proszę o pomoc, jestem architektem praca na touch padzie to dramat!

 

PS. Laptop Tosh-iba A200 - 14D, z windows vista sp 2

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A, czy instalowałeś sterowniki od tej myszy bezprzewodowej Logitecha? Bo jeśli próbowałeś kilka myszek, i żadna nie działa, może sterowniki się "pomieszały"? Usuń z menadżera urządzeń wszystkie myszy (nie podpinaj do tego momentu żadnej, bo wtedy zainstaluje właśnie tą podpiętą), zrestartuj kompa i wtedy podłącz mysz (możesz po załadowaniu windowsa). Jeśli nie lubisz/nie masz czasu męczyć się z usuwaniem sterowników od myszy, to możesz (jeśli masz backupy etc.) zrobić format, ale to takie awaryjne rozwiązanie jeśli okazało by się, że to nie wina mobo (a chyba nie skoro piszesz, że pendrive'y i dyski na USB działają; a bios był resetowany, więc ustawienia typu "USB Mouse Enable" odpadają), tylko sterowników.

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...