Skocz do zawartości
nfp

Podłączanie laptopa do LED TV (filmy)

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że zauważyłem, że mój tv ma wejście VGA postanowiłem podłączyć swojego lapka do niego. Wszystko zakończyło się sukcesem poza tym, co chciałem osiągnąć. Telewizor śmiało może mi służyć za monitor, poza tym, że gdy odpalam jakikolwiek film (avi, wmv) w Allplayerze, to na lapie wszystko śmiga, natomiast na telewizorze jest tylko czarny ekran. Wiecie czym to może być spowodowane? No i najważniejsze, jak to mogę naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie sądzisz, że należało by podać chociaż podstawowe informacje konfiguracji sprzętowej. Czy mamy wróżyć z fusów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc powróżymy z fusów :

Sprawdź u ustawieniach karty graficznej powinno być tam kilka opcji ustaw na klonowanie to samo na dwóch monitorach. Miałem podobny problem z sterownikami Nvida na stacjonarnym komputerze.

Jeżeli jest to inna karta graficzna napisz jaka oraz jaką wersje masz do niej sterowników - możesz użyć EVERESTA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam zasady, nie napisałem o konfiguracji komputera, ponieważ nie wydawało mi się, by to w czymkolwiek było pomocne, skoro we wszystkim (gry, interfejs windowsa, filmy z youtube) jest ok, a tylko w filmach odtwarzanych z komputera jest problem. Obstawiałem właśnie jakąś niezaznaczoną opcję we właściwościach.

Komputer HP Compaq nc6230 z kartą graficzną ATI Mobility Radeon X300. Wersję sterowników podam jak wrócę do domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...