Skocz do zawartości

Komputer sam się wyłącza


nevadaking

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

musiałam trochę więcej popracować, więc porównałam sobie z innymi komputerami swoje temperaturki.

Taka już jestem mąąądra (dzięki Wam :thumbsup:), że sama teraz widzę - mój kompik ma zdecydowanie za wysokie osiągi.

 

Wiem, że z takimi jak ja - nie kumatymi - rzadko kto chce rozmawiać, bo to niełatwe ("obyś cudze dzieci uczył").

Tym bardziej Wam dziękuję - to był baardzo dla mnie pouczający tydzień. Myślę, że gdybym tego wszystkiego szukała sama, to potrwało by jeszcze z pół roku, a ja została bym bez kompika. Teraz będę miała za to "robótek ręcznych" niemało. No i uzupełnienie jeszcze tej wiedzy nabytej dzięki Wam.

 

Tym bardziej serdecznie Wam dziękuję.

 

Czekam na pasty, a jak będę miała jakieś informacje, to dam znać o rezultatach Waszych wysiłków.

 

Pozdrawiam

 

nevada :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam,

 

z weekendu zrobił się poniedziałek - podobno czas nie zając :)

 

"Samowolne wyłączenia" się komputera skończyły się z chwilą otwarcia "na stałe" dolnej pokrywy.

Dziś pasty zostały wymienione. Teraz kompik chodzi normalnie zamknięty, czyli tak jak powinno być.

Na razie temperatury przy normalnej pracy nie przekraczają 50-52o.

Przy większym tempie narzuconym przeze mnie 50-62o

Przy obciążeniu programem testującym (w skrócie mówiąc kilka razy po 5 minut ze 100% użyciem procesorów) - nie przekraczał 86o.

 

Wygląda na to, że oczywiście mieliście rację moi Drodzy :thumbsup:

Gratulacje i podziękowania wielkie - zwłaszcza za cierpliwość.

 

Taka prosta sprawa, a ile zamieszania...

Pewnie gdyby nie ten adware między czasie nie byłoby połowy problemu. Ale ja się z wirusami nie bardzo przyjaźnię, więc przepraszam za zamieszanie.

 

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję :D

 

Wszystkie rady, jakie dostałam - update BIOs-u, "odchudzenie" Windowsów itd. z pewnością przeprowadzę - obiecuję - tak jak grzecznie robiłam wszystkie testy, które wskazaliście.

W razie jakichś problemów przeniosę się jednak do działu software - zgodnie z zasadami forum - zasady nie są po to by je omijać ;) Pozdrawiam Picasso

 

Gdyby się okazało, że nadal będą problemy - odezwę się.

 

Pozdrawiam

 

nevadaking

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...