Skocz do zawartości

Zawieszanie komputera


tom555

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

od razu przepraszam gdyby się okazało, że zrobiłem coś nie tak, bo trochę panikuję a muszę pracować na kompie.

Po pierwsze mam XP 32-bit.

Opis problemu:

Po zalogowaniu się i próbie pracy na nim system ma krótkie zawieszki (na 3-4 sek), po których monitor na chwilę się wygasza i znowu po kolejnych paru sekundach się zawiesza aż w końcu na monitorze nie ma nic a sam monitor przechodzi w tryb oszczędny.

Przeskanowałem system Avirą i znalazła 4 zainfekowane pliki, które dała do kwarantanny (wykryte wirusy: TR/Drop.Agent.eonz, TR/Crypt.ULPM.gen). Ale po restarcie okazało się, że nadal nie mogę preacować (objawy jak wyżej).

Można pracować chociaż w trybie awaryjnym i stąd mam logi.

OTL_18_09.txt

Extras_18_09.txt

gmer_18_09.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logach nie widać czynnej infekcji i temat raczej powędruje do innego działu. Jeśli w trybie awaryjnym problemu nie ma to można przypuszczać, że przeszkadza coś co ładuje się w trybie normalnym. Na pierwszy rzut oka podejrzanym jest właśnie sama Avira oraz Comodo, którego widać w logach. Na próbę odinstaluj obydwa programy i sprawdź efekty.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...