Skocz do zawartości

Bootowalna płyta XPSP3


sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zgodnie z instrukcją Picasso na dysku D utworzyłem 3 foldery :

XPCD z kopią oryginalnego dysku ixstalacyjnego Windows XP Home Edition

XPSP z SP3

XPBOOT

Po wpisaniu w " uruchom" komendy integracyjnej rozpakował się SP3. Potem pojawił się Komunikat ( w załączniku ).

Dla mnie, amatora, treść komunikatu jest niezrozumiała. Jeśli ktoś wie o co chodzi to uprzejmie proszę o pomoc. Pozdrawiam : Sylwester

 

http://www.wklejto.pl/69816

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wydaje mi się, że kolega Karolek chciał zwrócić uwagę na pewną rzecz w opisie Picasso, a mianowicie na to jaka wersja WindowsXP jest obecnie zainstalowana na Twoim PC z podkreśleniem tego, że aby zintegrować SP3 płyta musi posiadać minimum zintegrowany SP1 w innym przypadku należy wpierw zintegrować SP1 a następnie SP3 innej możliwości nie ma.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za niedomówienie : mam oryginalną płytkę instalacyjną Windows XP Home Edition SP2 więc nieudana integracja spowodowana jest jakimiś innymi czynnikami. Być może przyczyną jest brak pliku " cmpnents" na mojej płytce instalacyjnej ( u Picasso ten folder istnieje ). Znalazłem folder " cmpnents" na moim dysku D, ale próba przeniesienia go do kopii Windows stale kończy się niepowodzeniem. Sylwester.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że płyta CD jest uszkodzona i nie wszystkie pliki dają się skopiować, lub po włożeniu płyty do napędu uruchamia się instalator Windowsa, w tym przypadku instalator należy zakończyć.

Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...