Skocz do zawartości

Aplikacja została niewłaściwie zainicjowana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Taki błąd pojawił się przy próbie uruchomienia firefoxa. Jeszcze wczoraj wszystko było w porządku. Odinstalowałem go i ponownie zaisntalowałem, jednakże informacje w internecie na temat tego błędu każą przypuszczać, że to infekcja (pliki wykonywalne?). Przy próbie włączenia dr web cure it pulpit zaczął intensywnie migać i tylko wylogowanie i ponowne logowanie przywróciło stan umożliwiający jakąkolwiek pracę. Drugi raz nie próbowałem go włączyć. Co prawda i tak niedługo chcę sformatować dysk, jednakże nie wiem co mogę zgrywać - nie wiem co jest zarażone. Załączam logi.

 

OTL: KLIK

Extras: KLIK

Gmer: KLIK

 

ps. skan OTL musiałem wykonać dwukrotnie, gdyż, nie wiedzieć czemu, mimo, iż ręcznie zapisałem oba .txt na pulpicie nie ma ich. próba dostania się do nich przez Recent skutkuje pojawieniem się okna informującego, że system nie może znaleźć plików.

 

edit: Co ciekawe, cmd zmniejszyło się diametralnie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na razie logi nie potwierdzają infekcji. Takie błędy nie zawsze są związane z wirusem. Sprawdź czy w trybie awaryjnym też masz takie problemy.

 

To był jednorazowy problem z firefoxem, który, jak już pisałem, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie więc w ogóle już tego problemu nie mam. przestraszyłem się, że to początek infekcji, ale skoro twierdzisz, że nic nie ma, to chyba temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...