Skocz do zawartości

Zawieszanie się systemu podczas grania


x0marko0x

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Windows Xp nie obsługuje technologii Optimus. Musiałbyś spróbować z systemem windows 7 32-bit, albo windows 7 ThinPC (w zasadzie bezpłatne... zasady dystrybucji przemilczę, choć można dostać wersję 90-dniową) - tyle, że to raczej nie jest wersja do instalowania tam czegoś skomplikowanego.

 

IMHO dla tej karty nie ma sterów pod XP.

Edytowane przez 3oo
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

[codeplain]Interpretacja czasów sektorów dla dysku :
<3ms - bloki z prędkością odczytu poniżej 3ms (szare - dobre)
<10ms - bloki z prędkością odczytu poniżej 10ms (szare - dobre)
<50ms - bloki z prędkością odczytu poniżej 50ms (szare - dobre)
<150ms - bloki z prędkością odczytu poniżej 150ms (zielone - nie świadczy to dobrze, ale to jeszcze nie błąd)
<500ms - bloki z prędkością odczytu poniżej 500ms (czerwone - niestabilny odczyt, opóźnienie - są problemy)
>500ms - bloki z prędkością odczytu powyżej 500ms (brązowe - niestabilny odczyt, mogą zmienić się w "bad sectors")[/codeplain]http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html

W Twoim przypadku chodzi o głównie o...
<500ms : 1

Inna sprawa, jak serwis się do tego odniesie.

 

A poza konkursem, to po co instalujesz Everest - i to pewno w wersji Home Edition 2.0 (której wsparcie skończyło się w 2005 r.)? Everset to teraz AIDA64. A poza tym wystarczy pobrać wersję portable (zip package; wypakowujesz, uruchamiasz).

http://www.lavalys.com/

Odnośnik do komentarza

Wyslalem wczoraj wyniki przeprowadzonych testow, minidup i to co opisywalem na forum, dzisiaj rozmawialem i dla nich te wszystkie testy nie wplywaja na to ze sprzet jest wadliwy, uszkodzony lub dzieje sie cos ze sprzetem. Musialem przeprowadzic test PSA i 32bit, ktore przeprowadzilem i nic nie wykazaly - takie ss wysle na meaila. Co mnie dziwi mnie ze w dokumencie ktory otrzymalem po powrocie laptopa z serwisu byla informajca o wirusie oraz usunieciu jego, konsultant wspomnial ze byl wyminiany procesor - jak bym o to niezapytal to nigdy bym nie wiedzial ze zostal wymieniony. Dla mnie to jakies chore - place za laptopa oddaje do serwisu i nawet nie wiem co jest wymieniane - to tak jakby w samchodzie silnik wymienili. Ale tak jak mi powiedzial niemusza powiadamiac o takich wymianach - byl procesor wymieniany - chcialbym sie dowiedziec co bylo spowodowane ta wymiana ? masakra, Jezeli teraz 3x przyjma na serwis z ta sama wada moge wnioskwac do sklepu o zwrot / wymiane. I tak postapie ;/

Odnośnik do komentarza

Znajomy miał prawie identyczne problemy .... do tego ta temperatura(Laptop ASUS) kazałem mu wysłać go do serwisu na wymianę pasty ..... wymienili past, dysk i procesory odpowiadające za pracę wentylatorów temperatura spadła o połowę co za tym idzie problemy zniknęły .... moze tu leży problem. Poza tym jak i tak go używasz w domu podpiętego do monitora mogłeś spokojnie kupić pc który napewno miał by mniej problemów...

Edytowane przez picasso
12.12.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...