Skocz do zawartości

System Windows Xp się nie uruchamia


shiris

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj włączyłam komputer, włączył się normalnie, ale tata ruszył kable od zasilania i pojawił się Blue Screen i nastąpiło zrzucanie pamięci fizycznej. Za pierwszym razem nie uruchomił się wcale, to znaczy pojawił się ekran wstępny z biosem i próbował szukać CD ROMu, po wyłączeniu i włączeniu ponownie pojawił się Ekran windows i ten pasek co się pokazuje i zatrzymuje się i dalej nic się nie dzieje...Nie mam możliwości dostać się do tego kompa, bo się nie uruchamia...Co zrobić, aby się uruchomił... Postanowiłam na nowo nagrać Windowsa... Nie wiem co się dzieje z tymi komputerami..., ale mam nadzieję, że wgranie systemu znowu będzie dobrze służyło temu komputerowi... W związku z tym raczej nie pokaże dumoa... Temat można zamknąć...

Edytowane przez shiris
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat w formie bloga. Nice. :lol:

Tak na przyszłość... Na początek wymień kabel zasilający (o ile nie masz na myśli grzebania w bebechach), bo sytuacja może się powtórzyć. Jeśli jednak po wymianie sytuacja będzie się powtarzać to znak, że trzeba składać na nowego kompa. W ten co masz nie warto inwestować, nawet w zasilacz. Czasem po tak nieoczekiwanym zamknięciu systemu wystarczy na jakiś czas odłączyć kabel zasilający, czasem pomaga reset BIOS-u. A do plików zrzutu możesz się przecież dobrać jakimś LiveCD...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...