Skocz do zawartości

Wirusy po klinięciu w foto?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To normalna technika infekcji, pewnie przeglądałaś wyniki z jakiejś wyszukiwarki i jeden z wyników przekierowuje na stronę z fałszywym skanerem. Taka technika nosi nazwę blackhat SEO i jest wykorzystywana często przez cyberkryminalistów dla nowych popularnych wyszukiwanych fraz. Mam nadzieję że nie zainstalowałaś tej złośliwej aplikacji, tylko zamknęłaś przeglądarkę (choćby przez ubicie procesu jeśli normalnie się nie dało).

Odnośnik do komentarza

To normalna technika infekcji, pewnie przeglądałaś wyniki z jakiejś wyszukiwarki i jeden z wyników przekierowuje na stronę z fałszywym skanerem. Taka technika nosi nazwę blackhat SEO i jest wykorzystywana często przez cyberkryminalistów dla nowych popularnych wyszukiwanych fraz. Mam nadzieję że nie zainstalowałaś tej złośliwej aplikacji, tylko zamknęłaś przeglądarkę (choćby przez ubicie procesu jeśli normalnie się nie dało).

Nie nie instalowałam nic strony nie mogłam zamknąć bo ciągle wyskakiwało mi że strona żada potwierdzenia wyjścia,więc nawet nie klikałam na to. a jak sprawdzić czy nic nie pozostało z torta "niespodzianki"?po skanie malware nie pokazało nic

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...