Skocz do zawartości

Powolna praca komputera, dużo procesów


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem dysk MHDD. Oto wyniki

 

<10ms: 459321

<50ms: 290

<150ms: 2

<500ms: 2

UNC: 15

AMNF:18

 

plus to co w załącznikach.

 

Jeszcze wklejam logi z OTL:

OTL: http://wklejto.pl/128170

Extras: http://www.wklejto.pl/128171

 

Logi wykonałem, dlatego że niepokoiły mnie błędy, które pojawiały się po wznawianiu pracy komputera. Zwykle nie wyłączam laptopa, tylko po prostu zamykam, żebym mógł w każdej chwili, szybko go wznowić. Bardzo często były to błędy google chrome. Oprócz tego gdy chciałem chciałem laptopa uruchomić ponownie, to pojawiały się komunikaty menedżera zadań explorer.exe, ale po kliknięciu 'zakończ teraz' laptop nie reagował i musiałem go wyłączać ręcznie. Gmer nie stworzył żadnego raportu, pokazał komunikat, że nie wykrył żadnych modyfikacji, ale przy pierwszym uruchomieniu skanowania gmerem pojawił mi się bluescreen.

post-801-0-31893000-1340925448_thumb.jpg

post-801-0-77985700-1340925785_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Podbijam.

 

Dodam jeszcze, że oprócz komendy uruchom ponownie, samo wyłączenie komputera trwa kilkanaście minut. Znika tylko pasek startu i dopiero po jakichś 10 minutach pojawiają się komunikaty 'trwa zapisywanie danych' i 'trwa wyłączanie komputera' itp.

 

 

 

Przed kilkoma minutami jak włączałem facebooka pojawił mi się blue screen.

Edytowane przez jaszczompik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Logi są stare. Z zeszłego miesiąca. masz w nich taki bład

 

Error - 2012-06-28 17:52:18 | Computer Name = ZBYSZEK | Source = atapi | ID = 262153
Description = Urządzenie \Device\Ide\IdePort0 nie odpowiedziało w ramach ustalonego
limitu czasu.

 

teraz wystarczy wpisać w google komunikat

 

Urządzenie \Device\Ide\IdePort0 nie odpowiedziało w ramach ustalonego

limitu czasu

 

porównać swoje parametry dysku i odpowiedź powinna być jednoznaczna.

 

Co ja bym zrobił? Skopiował na dysk przenośny lub jakikolwiek inny dane i szukał nowego dysku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...