Skocz do zawartości

Wolna praca lapka


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

zdarza mi się korzystać z laptopa pożyczonego od kolegi - informatyka. Prędkość działania tego sprzętu potrafi wywołać u mnie stan bez mała przedzawałowy i jak mniemam, jest wypadkową kosmicznej ilości poinstalowanych różnego kalibru aplikacji wspomagających tworzenie softu (których nie wolno mi usunąć, niestety), wieku lapka i być może jakichś "dżobów", których nie odpalałem ani ja ani rzeczony kumpel.

 

O ile na dwa pierwsze czynniki nie mam wpływu, to złośliwe oprogramowanie (jeśli jest i działa) chciałbym usunąć przy Waszej pomocy :)

 

Ponieważ właściciel sprzętu uruchamiał ComboFixa (dawno temu, co prawda), dołączam również log z działania tego programu.

 

pozdrawiam i proszę przejrzenie zamieszczonych logów.

GMER.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

ComboFix.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chodzi o programy bazodanowe, to sprawdź czy mają one swojego menedżera usług.

Np. MS SQL 2005 ma narzędzie SQL Server Configuration Manager = http://www.mytechmantra.com/LearnSQLServer/Overview_of_SQL_Server_Configuration_Manager.html#axzz1Nec1H9c9 = usługi te znajdziesz też w systemowej przystawce services, ale generalnie chyba nie powinno się ich wyłączać z ominięciem wspomnianego menedżera (nie wnikam w to czy wogóle możesz je wyłączyć).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...