Skocz do zawartości

Brak strzałek "wstecz" i "do góry" na pasku folderu


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Żona zakupoła sobie laptop z Windows 11 Home v.23H2 64 bit i po którejś aktualizacji zniknęło całe górne menu w foderze. Nie ma wstążki i nie ma przycisków - strzałęk. Próbowałem z wpisem w rejestrze ze strony pomocy Microsoftu, ściągnąłem ich plik .reg aby pokazać wstążkę znaną z Windows 10, uruchomiłem też program Winaero Tweaker i niestety nic to wszystko nie pomogło.

Czy można jeszcze coś zrobić???

Zrzut ekranu 2024-06-15 230313.jpg
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ciekawy  przypadek, czegoś takiego jeszcze nie miałem. Spróbuj jeszcze w "Opcjach" folderów" w zakładce "Widok"dać domyślne ustawienia, nie wiem, czy to pomoże, ale warto zobaczyć. Aby przejść w twojej sytuacji do opcji folderów, wpisz w wyszukiwarkę Windows "opcje folderów" i uruchom z listy odpowiednią opcję.

Co jeszcze... Punkt przywracania systemu, do daty kiedy było wszystko ok. Odinstalowanie felernej aktualizacji, o ile wiesz, która to, ale tu nie wiem, czy to naprawi szkody....

Alternatywa... słyszałeś o "QTTAbBar", dla mnie od czasów w Windows 7 i jeszcze w 10 by to obowiązkowy program, który instalowałem zaraz po postawieniu Windows. 

Zobacz.

Zrzut ekranu 2024-06-16 022218.png Zrzut ekranu 2024-06-16 022728.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...