Skocz do zawartości

Wyłączanie boków ekranu w smartfonie Samsung Galaxy S8


Rekomendowane odpowiedzi

W smartfonie Samsung Galaxy S8 ekran obejmuje lewy i prawy ekran i gdy się trzyma ten telefon to niechcący się dotyka boków i się wtedy aplikacje wyłączają to trzeba by było trzymać ten smartfon za górny bok i dolny bok ale to by bo było bardzo niewygodne. Znalazłem kiedyś ten telefon gdzieś wyrzucony to nie miałem możliwości wyboru innego tylko używam taki jaki mi się trafił ale wcześniej nie wiedziałem że taką wadę mają Smartfony co ich ekrany obejmują boki to gdybym o tym nie wiedział to możliwe że bym w przyszłości taki kupił. Czy możliwe jest w tym smartfonie ustawienie w ekranie marginesu około pół centymetra żeby w rogach nie reagował na dotyk?

 

Płyta: A320M PRO-VD/S (MS-7A36)
Typ procesora: QuadCore AMD Ryzen 3 1200, 3100 MHz (31 x 100)
Grafika: GeForce GT 630 (1 GB)
Ram: 9905702-017.A00G;  8 GB
Dysk: TOSHIBA HDWD110
Napęd: ATAPI iHAS122 F
Nazwa systemu operacyjnego - Microsoft Windows 10 22H2 Pro 64 bit

Monitor:  HP Compaq LA2205wg (Analog)

Przewód: VGA

 

Jak to możliwe że obraz i zdjęcia na ekranie tego smartfona mają co najmniej 2 krotną przewagę jakości i ostrości tych samych zdjęć i liter i obrazków co te pokazywane w komputerze. Gdy się na przykład przegląda czyjś profil na Facebooku na tym smartfonie to bez porównania więcej szczegółów można zobaczyć niż na monitorze komputerowym? Czy to wynika że zamiast  kabla HDMI albo DVI jest VGA czy z niskiej jakości monitora?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sprawdź ustawienia tego telefonu i dostosowanie tam wyświetlacza. Co do lepszego obrazu na małym ekranie niż na monitorze... Serio? To co ty masz za monitor? Raczej zdjęcia te wyglądają lepiej na małym ekranie, bo nie widać tyłu szczegółów niż na monitorze w powiększeniu... Zresztą ciężko mi się tu odnieść do tematu, bo musiał bym to zobaczyć, sprawdzić parametry zdjęć, monitora itp. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...