Skocz do zawartości

Podobne serwisy do Youtube do autogenerowania napisów


kacper6768

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieją podobne serwisy do Youtube do autogenerowania napisów do przesłanych filmów? Gdy pobiorę jakieś filmy ze strony Rumble i je wyślę na stronę YouTube żeby strona YouTube automatycznie wygenerowała napisy to automatycznie usuwają filmy z powodu kontrowersyjnych treści i nawet wtedy gdy taki film jest wysłany prywatnie żebym tylko ja go mógł obejrzeć. Po to chcę wygenerować napisy żebym potem mógł sobie pobrać wygenerowany plik z napisami i go przetłumaczył poprzez stronę https://downsub.com.
Czy strona Rumble albo Facebook albo jakąś inna ma opcję autogenerowania napisów do filmów i żeby można było wysyłać filmy na dowolny kontrowersyjny temat?
Istnieje dużo stron stworzonych specjalnie do transkrypcji filmów i samych nagrań audio ale za darmo jest tylko kilka minut. Gdy film trwa kilka godzin to trzeba by go było dzielić na wiele kawałków kilkuminutowych i tworzyć dla każdego kawałka filmu darmowe konto na stronie do autogenerowania filmów ale z tym jest na dużo roboty.

 

Jak mona pobrać napisy ze strony Rumble https://rumble.com/v1hur41-the-real-bill.html do pliku z napisami? Można ten film pobrać i wysłać na jakąś stronę do generowania napisów i potem przetłumaczyć translatorem na język Polski ale translator może tłumaczyć z błędami. Napisy do tego filmu już są w języku polskim. Dlatego chcę mieć napisy w oddzielnym pliku żeby mi je czytał syntezator mowy zamiast samemu czytać napisy.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...