Skocz do zawartości

Problem z profilem w Windows 10.


keramti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możemy zalogować się na Twoje konto”To irytujący błąd, który na  Windows 10 który pojawił mi się wczoraj, gdy  logowałem się  do swojego konta.

Cały komunikat o błędzie brzmi następująco: „Nie możemy zalogować się na Twoje konto. Problem ten często można rozwiązać, wylogowując się z konta, a następnie logując się ponownie. Jeśli nie wylogujesz się teraz, utworzone lub utworzone pliki wprowadzone zmiany zostaną utracone ”.

 

Skanowanie SFC- nie znalazło problemów. Próba przywracania systemu nie zadziałała .

Wylogowanie się z konta Windows i ponowne zalogowanie nie rozwiązuje problemu. W trybie awaryjnym także tak samo. Ustawione zostało konto lokalne.

W oczekiwaniu na podpowiedzi :)

12-09-2023 g 22.30

Zamieszczam logi. 

Utworzyłem konto  lokalne marek. Tam praktycznie wszystko jest co było na keramti, ale niestety muszę doinstalować programy.

Czy szybciej by była reinstalacja z zachowaniem plików?

 

Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co z przywracaniem systemu do punktu wstecz, kiedy było  wszystko ok? Jak pierwsze nic nie da, zrób sobie kopię danych twojego konta, czyli w plikach co tam masz cennego i usuń konto w systemie, po czym jak wyżej, zaloguj się  na nowo, zostanie utworzone o nową.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DrHQxz-goYsI&ved=2ahUKEwil3fzxia-BAxVNGRAIHTZ7ABoQwqsBegQIDRAG&usg=AOvVaw3-uP6GXvGrhzMza-FT34aC

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...