Skocz do zawartości

Jak można zablokować 28.35.117.34.bc.googleusercontent.com?


kacper6768

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób można zablokować usługę 28.35.117.34.bc.googleusercontent.com żeby przestałą łączyć się z internetem? W programie Net Limiter pokazuje mi że ta usługa pobiera cały czas dane i mam niewiele wykupionego pakietu internetowego. Gdy ustawiam w programie Net Limiter żeby zablokować tej usłudze pobierania danych z internetu to przestaje tylko na kilka sekund i potem dalej pobiera dane.

 

Dodałem wpis

127.0.0.1 bc.googleusercontent.com

do pliku C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

ale to nic nie dało.

 

Tej usłudze można jedynie ograniczać szybkość pobierania danych w ustawieniach ogólnych w programie Net Limiter dla całego komputera ale wtedy wszystko wolno pobiera.

Zablokowanie samej tej usługi albo ograniczenie jest prędkości pobierania nic nie daje.

Taki sam program jest z usługą download-installer.cdn.mozilla.net

Windows 10 Pro 64 bit

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ale jaki jest sens jej blokowania, skoro korzystasz z Googla, Chrome na komputerze? To usługa potrzebna do migracji danych na twoim koncie Google więc jej wyłącznie nie jest nie wskazane. Do tego mogą być problemy z działaniem aplikacji Googla, synchronizacja danych. Chcesz ograniczać czasowo transfer z danych aplikacji to może reguła zaporę sieciową prędzej może, są nakładki na firewall które dają takie możliwości szybkiej konfiguracji i prostej, włączenia reguł jednym kliknięciem i wyłączania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...