Skocz do zawartości

Błąd w urządzenia i drukarki


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

w laptopie z win 7 ultimate, system nie może otworzyć folderu urządzenie i drukarki, być może powiązane jest to z innym problemem, otóż nie mogę dodać żadnego urządzenia bluetooth, system nie wykrywa nic nowego, sterowniki niby ok., w menedżerze urządzeń błędów nie widać, jakie pliki mam podesłać, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

dzięki za zainteresowanie

przy próbie otwarcia folderu, w górnej jego części ładuje się pasek, dochodzi prawie do końca i tyle, kółko przy wskaźniku myszki mieli bez końca

sterowniki wydają się być ok., tym bardziej, że wcześniej wszystko działało dobrze

w menedżerze urządzeń żadnych wykrzykników

owszem jest problem z aktualizacjami windows, wyskakuje błąd ( kod 80092004 system określa to jako nieznany błąd ) i nie instaluje, tzn. jedną zainstaluje a trzech nie

 

Odnośnik do komentarza

Jak wcześniej wszystko działało dobrze to skorzystaj z punktu przywracania systemu, o ile taki jest. Punkt do momentu kiedy było dobrze. Podaj co masz za laptopa.

Spróbuj zrobić też tak, odinstaluj sterownik z Bluetooth w Menadżer Urządzeń, potem włącz skanowanie w nim, aby system ponownie pobrał sterownik. Ja mam podobny problem z HP 630, system czasami aktualizuje sterownik, niby nowszy, nie działa Bluetooth wtedy, mimo że nie ma błędów sterownika, po odinstalowaniu go przywraca Windowsowy i Bluetooth działa.

Uprzednio możesz zrobić kopię wszystkich sterowników w razie czego, lub tylko tego np. darmowym Driver Magician Lite.

Odnośnik do komentarza

witam ponownie, samsung rf511 z windowsem 7 ultimate, sterownik odinstalowałem, po ponownym uruchomieniu pobrał sobie jakiś sam, nie poprawiło to nic, odnalazłem płytę z windowsem i chciałem naprawić pliki systemowe, też nic, jedyne co mu się poprawiło to zaczął instalować jakieś poprawki i uaktualnienia, gdzieś coś siedzi i trzyma, reszta wydaje się być ok, pozdrawiam serdecznie, sprawdzę jeszcze ten driver magician

Odnośnik do komentarza

A co z Punktem Przywracania? Próbowałeś przywracać system? Zobacz teraz jak instaluje uaktualnienia, jak skończy czy coś się zmieni. 

Pliki systemowe napraw w Wierszu Poleceń, uruchom go i wpisz komendę:

sfc /scannow

Potwierdź Enterem na klawiaturze. 

Zobacz też komendę naprawy plików na dysku:

chkdsk /f /r

Pokaż też mi w jakim stanie masz dysk twardy, pobierz darmowy program Crystal Disk Info i uruchom, powiększ okno, tak aby były widoczne wszystkie parametry. Zrób screen tego okna i pokaż na forum, zobaczymy w jakim stanie masz dysk twardy. 

Odnośnik do komentarza

witam, punktów przywracania systemu nie było, zalecony driver magician pokazał sterowniki, część w kolorze czerwonym, niektóre bardzo stare, zainstalowałem darmowy device doctor i podobno zaktualizowałem 29 sterowników, które miały nowsze wersje, ciekawe, że windows nie wykrył nowszych wersji sterowników, naprawe plików systemowych i plików na dysku potraktowałem zalecanymi komendami, nie jestem pewien czy zadziałały, ponieważ po zatwierdzeniu enterem okienko pojawiło się na pół sekundy i tyle, windows update wygląda ok, a teraz obrazki, pozdrawiam

dysk 1.jpg dysk 2.jpg problem 1.jpg problem 2 ( bluetooth ).jpg windows update.jpg
Odnośnik do komentarza

witam, dzięki, szkoda tylko, że moderator wkleja linki do konkurencji, teraz wszystko jest ok, choć z drugiej strony nic nie jest ok, system tyle lat w obiegu i nikomu nie przyszło do głowy, że może ktoś nie potrzebuje bluetooth, lecz drukarki jak najbardziej by się przydały.

teraz tylko dla porządku, aby wszystko było w jednym miejscu, pewnie komuś się przyda

Wchodzimy w START w polu "Wyszukaj programy i pliki" wpisujemy "usługi" z lewej strony okna powinno być wybrane "Usług (lokalne)" i znajdujemy nazwę "Bluetooth service" i upewniamy się że "Typ uruchamiania:" jest ustawione na "Automatyczny" a "Stan usługi" na "Uruchomiony"! Zastosuj i dajemy Ok. Teraz znajdujemy nazwę "Usługa obsługi bluetooth" i powtarzamy operacje dotyczące nazwy "Bluetooth service".

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...