Skocz do zawartości

jaki router LTE wybrać i jaką antenę zewnętrzną do niego dopasować?


Bulovitz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Posiadam kartę sim z internetem bez limitu w T-Mobile i korzystam z dołączonego w ofercie routera, ale nie jestem z niego zadowolony. Chcę kupić router LTE z możliwością podpięcia do niego anteny, którą można zamontować na balkonie. Pomyślałem, że warto zasięgnąć opinii niezależnych fachowców ponieważ rankingi, na które trafiłem wyszukując w google wydają się stronnicze na każdym jest co innego, często nr1 z jednego rankingu jedt najgorszy w innym.

 

Proponuję, aby Ci z Państwa którzy mają doświadczenie w tej kwestii polecili po 3 routery LTE w trzech przedziałach cenowych i podali informację jaka antena zewnętrzna najlepiej współdziała z takim routerem.

 

Proszę o wasze rankingi w następującej formie:

 

Tanie (cena routera od 0 do 400)

1. Router (antena)

2. Router (antena)

3. Router (antena)

 

Średnia cena (cena routera od 400 do 900)

J.w.

 

Drogie (cena routera od 900 do 2000)

J.w.

 

Będę bardzo wdzięczny za opinie i myślę,  że przyda się to wszystkim poszukującym tych urządzeń w 2022r. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
W dniu 31.03.2022 o 19:41, diox napisał:

Nie ma uniwersalnej listy jak i anten, bo wiele zależy od tego w jakim miejscu będzie używany internet oraz jakie pasma ma dana stacja bazowa. Jeśli to możliwe, podaj miejscowość w której będzie ona używana ( jeśli nie tu, to w wiadomości prywatnej ).

Screenshot_20220330-180710_Firefox.thumb.jpg.f675e4e6b210f8083abc9251dc534254.jpg

 

 

To jest najbliższy Mnie nadajnik T-Mobile.

Jakieś 1,5 km ode Mnie. Na drodze kilka drzew. Jak dobrze wyceluję anteną to w linii prostej nie będzie budynków.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...