Skocz do zawartości

Zawieszanie się komputera i niebieski ekran


Piotr82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu mam problem z moim komputerem, a mianowicie zawiesza się i pokazuje się niebieski ekran. Dzieje się to z reguły w czasie przeglądania internetu w Internet Explorerze. Gdy używam innej przeglądarki lub włączam jakieś gry lub programy komputer działa poprawnie. Sprawdzałem temperatury oraz napięcia i wydają się być w porządku. Proszę o sprawdzenie logów i stwierdzenie czy przyczyną takiego zachowania może być jakiś wirus.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przetestowałem w nocy (ok. 5 godzin) pamięć memtestem i błędów nie było. Teraz zobaczę jak się będzie zachowywał komp bez zainstalowanego Avasta i Comodo, ale co ciekawe dziś całe do południe działał z włączonymi zabezpieczeniami i BSOD nie było.

 

EDIT

 

Przepraszam, że tak późno odpisuje ale niestety nawał obowiązków w pracy. A więc po usunięciu Avasta i Comodo komp działał bez zarzutu, nie zawieszał się. Zainstalowałem więc innego antywirusa (BitDefender) i jak na razie żadnych BSOD nie było. Wydaje mi się zatem, że problem powodował Avast z Comodo, pozostanę przy BitDefenderze, chyba że radzicie jakiś inny antywirus.

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...