Skocz do zawartości

Restart przy uruchamianiu systemu


brainblasters

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z uruchomieniem systemu Windows 7 a mianowicie podczas uruchamiania po pojawieniu się napisu "trwa uruchamiania systemu Windows" komputer się resetuje. Po restarcie mam do wyboru uruchom narzędzia do naprawy systemu podczas uruchomienia lub uruchom system Windows normalnie. Od razu zaznaczam, iż narzędzie naprawy nie pomaga. Dodam tylko, iż w w komputerze została wymieniona płyta główna oraz procesor, gdyż wcześniejsze były uszkodzone. Obecna płyta to Asrock 755Dual-Vsta w biosie oczywiście dysk jest wykrywany. W trybie awaryjnym ładowanie resetuje się na aswardisk.sys i powoduję reset. Próbowałem już w WIN RE uruchamiać  sfc /scannow /offbootdir=C:\ /offwindir=c:\windows niestety kończy się one komunikatem

Cytat

Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows znalazła uszkodzone pliki, ale nie może naprawić niektórych z nich. Szczegóły znajdują się w pliku CBS.Log (%WinDir%\Logs\CBS\CBS.log).

 Problem jest taki iż w lokalizacji Windows\Logs\CBS nie mam żadnych logów.

 

Wywoływałem w wierszu poleceń również komede DISM /Image:c: /Cleanup-Image /RevertPendingActions też bez żadnych rezultatów.

 

Ostatnie co zrobiłem to przeskanowałem komputer FRST i dodaje logi z tego programu może ktoś Was będzie umiał mi pomóc.

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z tego co ja pamiętam, to bardziej jest problem nie z Windowsem, a ze sprzętem.

W moim przypadku wyłączyłem komputer, poodczepiałem od płyty głównej zasilacz (na początek sprawdż, czy wiatrak mu się kręci. Poważnie! U mnie nawet to powodowało, że części w zasilaczu się przegrzewały i się komp wyłączał i mielił od początku)

Poodczepiaj kości pamięci RAM, a następnie umocuj ponownie w slotach- być może któraś z pamięci była nie na styk.

Tak samo od płyty odczepić i umocować na nowo dysk twardy i stację dysków DVD albo CD

Wyciągnij bateryjkę BIOS na 10- 15 minut, by się zresetowało i wymazało ew. błędy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...