Skocz do zawartości

PROCESY W TLE, KOPIOWANIE WOLUMINÓW I NASŁUCHUJĄCE PORTY


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Raporty nie wykazują oznak infekcji, zresztą system został przeinstalowany, więc szczerze wątpię by cokolwiek było w systemie. Jest widoczna tylko jedna nieprawidłowość - brak pliku Hosts w domyślnym katalogu. Odtwórz go:

 

1. Uruchom FRST. Z klawiatury CTRL+Y, zostanie otworzony plik tekstowy. Wklej do pliku następującą treść:

 

ContextMenuHandlers5: [igfxcui] -> {3AB1675A-CCFF-11D2-8B20-00A0C93CB1F4} =>  -> Brak pliku
Hosts:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Z klawiatury CTRL+S, by zapisać zmiany. Następnie w oknie FRST klik w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania.  W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt. Przedstaw go.

 

2. Komentując zaś treść reszty tematu: 

 

KOPIOWANIE WOLUMINÓW I NASŁUCHUJĄCE PORTY

(...) od jakiegoś czasu komputer zaczął udostępniać ciągle jakieś pliki (...)

 

Co masz na myśli? Rucek już o to pytał - proszę o odpowiedź. 

 

Dodaje resztę screenów.

 

Nie widzę niczego niepokojącego, ale powiedz skąd pomysł zamieszczania tych danych? Zastanawia Cię coś konkretnie tutaj?

Odnośnik do komentarza

Plik Hosts został pomyślnie przywrócony. Proszę również zabezpieczyć system, przy wyborze sugeruję skorzystać z Lista darmowych i komercyjnych programów zabezpieczających

 

Z mojej strony to by było na tyle. Czy w czymś jeszcze mogę pomóc?

 

No najwyraźniej po prostu mi się coś uroiło  :D

 

Szkoda jednak, że nie odpowiedziałeś mi konkretnie na zadane pytanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...