Skocz do zawartości
Feris

Jakies kreski w grze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem se pograc lecz jakies kreski mi wyskakują w niektórych grach i nie da sie grać wogóle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę poprawić temat:

- opisać porządnie problem, przedstawić najlepiej zrzut ekranu podczas występujących zakłóceń, 

- zapoznać się z przyklejoną instrukcją: jakie informacje podawać,

- dostosować treść do zasad ortografii i interpunkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najczęściej to uszkodzenie karty, można sprawdzić czy się za bardzo nie grzeje, choć to rzadkość. Temperatury mozesz sprawdzić np. w HWInfo lub OCCT, zrob screena i pokaz. Przyznam się jednak, ze obawiam się, że nic z tym nie zrobisz. 

Te artefakty pojawily sie nagle czy cos zmienilas? Albo czy instalowala sie jakas aktualizacja? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakładka sensor - tam odszukam gpu i pokaz temperatury. Oh, skoro to po uderzeniu to strzelam, że może pękł lut w bga. To raczej nie to forum do takich napraw. Sprobuj zasiegnac opinii specjalistow na https://www.elvikom.pl/ . Moze ktoś Ci doradzi i zrobi reflow. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sęk w tym, że w ogóle nie pokazuje parametrów od Twojej karty, za to zakładka "najgorsze" - pokazuje, że najwyższa temp. była 49. To niezbyt dużo. Tak jak powiedziałem - poszukaj pomocy u fachowców z elvikom. Jak coś ciekawego Ci poradzą - to przekaż to tutaj, szczerze mowiac sam jestem ciekaw co Ci odpiszą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi