Skocz do zawartości

Naprawa po bluescreenie


Cubix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z windowsem 7 mianowicie mialem blue screena, po ponownym uruchomieniu systemu normalnie po chwili znow pojawia sie bluescreen natomiast kiedy wlaczam urzadzenie do naprawy systemu windows mysz i klawiatura przestaja dzialac wiec nic nie moge zrobic. Probowalem przelaczac je do roznych portow restartowac kompa i nic - na tym moje umiejetnosci sie koncza wiec prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

No cóż. Wielu mądrych rzeczy w trybach awaryjnych i w konsoli nie zrobisz przy pomocy myszy. Ani klawiatury, jeśli jest to klawiatura bezprzewodowa. Do tego trzeba działających portów USB i sterowników do nich. Podejrzewam, że podłączenie prymitywnej biurowej klawiatury na kablu, da ci dostęp do kompa. Co zrobić z twoim BSODem, to już nie jestem wróżką...

 

Pewnie z "twoimi umiejętnościami" skończy się to i tak na reinstalacji systemu... ;)

Ale spróbuj przywracania lub naprawy, szczególnie jeśli nie chcesz stracić jakiś ważnych dokumentów z partycji rozruchowej. Jeśli chcesz skopiować dane przed reinstalacją, tematów było dość. Najprościej będzie użyć płyty naprawczej lub klucza z systemem portable....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...