Skocz do zawartości

Tracę pakiety wychodzące, zrywa połączenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w temacie, mam problemy ze stabilnym połączeniem (co 10ty ping brak odpowiedzi, strata pakietów w grach mimo małych pingów, jeden ping na 10-15 powyżej 200ms). Od zawsze miałem problem z dostawcą, ale chce sprawdzić czy takie problemy mogą być też spowodowane jakimiś śmieciami na moim komputerze. Zamieszczam logi z combofix'a, malwarebytes niczego nie wykrył. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

FRST.txt

Edytowane przez Miszel03
Kasuje raport ComboFix. //Miszel03
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W każdym razie mógłby ktoś na to zerknąć, czy muszę się bawić mając już gotowy log?

 

Proszę dostarczyć wymagane przez nas raporty. ComboFix nie jest podstawą diagnostyczną. 

 

Same wykonanie skanu nie jest z tego co wiem niebezpieczne.

  • ComboFix to nie jest narzędzie do "tworzenia loga" (skan jest inwazyjny), tylko bardzo ingerencyjny program, który zgodnie z przyrostkiem w nazwie robi potężny "FIX" oraz modyfikuje system. 
  • Do tworzenia logów mamy w rękawie kilka narzędzi nie modyfikujących wcale systemu a produkujących "zestaw podobny do ComboFix".
Odnośnik do komentarza

Dostosuj temat do zasad działu

 

Proszę poczytaj również na temat używania ComboFix - to narzędzie czerwonego alertu, przeznaczone tylko dla osób przeszkolonych do jego używania. Użytkownik samodzielnie nie może go używać.

 

Same wykonanie skanu nie jest z tego co wiem niebezpieczne. Dobrze, nie wiedziałem że jest to zabronione na tym forum. W każdym razie mógłby ktoś na to zerknąć, czy muszę się bawić mając już gotowy log?

FRST.txt

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...