Skocz do zawartości

Problem - "Program przestał działać"


elKoval

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jeśli piszę w złym dziale proszę o przeniesienie i przepraszam za problem.

 

Panie i Panowie, mam następujący problem: chcę włączyć program który ma za zadanie pomagać w grze. Po uruchomieniu i zalogowaniu się od razu wyskakuje informacja w okienku "Program xenosuite.exe przestał działać..." wyszukiwanie problemu trwa chwile, po wyszukiwaniu wyskakuje informacja "Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie"

 

Jeszcze niecałe ~1,5 miesiąca temu wszystko było ok, działało szybko i sprawnie. Dopiero teraz po krótkiej przerwie zaczęło się tak dziać.

 

Operacje które wykonałem aby sprawdzić czy są mi wstanie pomóc:

 

Przywrócenie fabrycznych ustawień komputera wraz z Windows 10

Aktualizacja systemu do najnowszej wersji

Aktualizacja sterowników

Ustawienia zgodności (chociaż wcześniej wcale nie było takiej potrzeby)

Wykonałem również to co napisane jest w instrukcji (post należy do kogoś innego) https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-update/windows-10-program-przestał-działać/a8bfccd7-af2e-4b1e-8216-c48337665261?auth=1 jest to instrukcja na stronie Microsoftu.

 

Nadal mam ten sam problem nic nie pomogło. Naprawdę opadają mi już ręce. Być może ktoś posiada odpowiednią wiedzę i mógłby się nią podzielić? dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...