Skocz do zawartości

Problem z aktualizacjami


pzm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,instalowałem dziś trzy aktualizacje (KB4033342),(KB4033339) i (KB4055532) po zainstalowaniu ich sprawdziłem w zainstalowanych aktualizacjach czy są one a tam okazuje się że zainstalowały się aktualizację o innych numerach czyli (KB4054998),(4054852) i (KB4055002)  te aktualizacje które instalowałem to były Microsoft Net Framework 4.7.1,pakiety językowe do tegoż Frameworku i Security and Quality Rollup for NET Framwework (i tu różne wersje aż do wersji 4.7.1) Czy to normalne że instalując aktualizacje dotyczące Frameworków o takim i takim numerze,to zainstalują się o innych numerach?

P.S Te trzy które sie zainstalowały to prawie nic o nich nie ma w necie na stronach Microsoftu....jednak wszystko mi działa poprawnie,nie zauważyłem żadnych problemów jak na razie....

P.S Zrobiłem czyszczenie odkurzaczem i czyszczenie rejestru i nie mam już w zainstalowanych aktualizacjach widocznych dwóch pozycji dotyczących  Microsoft NET Framework 4.7.1 tych u samej góry na obrazku,to były aktualizacje czy też instalatory aktualizacji oznaczone (KB4055002) i (KB4054852) pozostała teraz tylko aktualizacja (KB4054998)

post-3909-0-86220000-1515566062_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...