Skocz do zawartości

po uruchomieniu Win7 nastepuje zawieszenie systemu - prawdopodobna infekcja


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Po raz kolejny muszę sie zwrócić o pomoc. Dziś w nocy kiedy narzeczony pracował na komputerze w pewnym momencie mysz i klawiatura zamarły. Jak się później okazało zawiesił się cały system. Po uruchomieniu systemy po kilku sekundach lub minutach dochodzi do zawieszenia Windowsa. Dziś próbowałam się z tym uporać,ale bez skutku. Początkowo sądziłam, ze problem jest powiązany z firewallem Comodo, który był instalowany poprzedniego wieczora, ale deinstalacja nie poprawiła sytuacji. Odinstalowałam inne niedawno  dodane programy, ale bez zmian. Pobrałam skaner online od Eseta i ten wykrył trzy infekcje, które usunęliśmy. Po restarcie wyglądało, ze wszystko ustąpiło - system działał poprawienie przez około 10 minut i niestety znów to samo - czyli totalna zawieszka. Próbowałam pozbyć się dziadostwa za pomocą CCE od Comodo ale system się wiesza zanim skan zostanie ukończony. System działa jedynie w trybie awaryjnym. Narzeczony twierdzi, ze niczego nie pobierał ani nie instalował, wiec trudno mi w ogóle skojarzyć skąd ta nagła przypadłość.

Załączam logi i bardzo proszę o rade i pomoc.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...