Skocz do zawartości

problem z windowsem 10, uprawnienia explorer.exe


Ventori

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj mialem jakis update win10 po wylaczaniu kompa. Dzis rano wchodze i wszystko zaczyna sie pier... Na poczatku nie moge wejsc w START/SZUKANIE z pasku zadan, no to wchodze w google cos tam pozmienialem chyba w rejestrach ale nic nie pomoglo, blad nadal byl. Zrobilem restart i bum, nie dziala mi dzwiek, klikam glosnik z paska zadan i nic sie nie dzieje, mimo ze sterownik realtek jest caly czas uruchomiony. Ponad to, teraz najgorsza rzecz, gdzie nie wejde to wyskoakuje mi ciagle blad "Explorer.EXE" " System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień dostępu do elementu."

Nie jestem jakimś specem, ale z tego co tu jest napisane cos sie popierdzielilo z uprawnieniami. Nie moge nawet wejsc we wlasciwosci folderow/komputera. Probowalem robic sfc /scannow i nie dziala oczywiscie, pisze "Windows Resource Protection could not start the repair service", usluga Instalator modulow systemu windows jest ustawiona na Ręczny i jest wlaczaona. Mimo to nadal nie moge odpalic scanu z wiersza polecen. No to idac dalej, sciagam automatyczny skaner SFCFix.exe i po zeskanowaniu nic nie wykrylo, tutaj log:

SFCFix version 3.0.0.0 by niemiro.
Start time: 2017-09-14 13:05:09.379
Microsoft Windows 10 Build 15063 - amd64
Not using a script file.




AutoAnalysis::
SUMMARY: No corruptions were detected.
AutoAnalysis:: directive completed successfully.




Successfully processed all directives.



Failed to generate a complete zip file. Upload aborted.


SFCFix version 3.0.0.0 by niemiro has completed.
Currently storing 0 datablocks.
Finish time: 2017-09-14 13:08:07.799
----------------------EOF-----------------------

Oczywiscie skanowalem pc w poszukiwaniu jakichs wirusów itp, ale nic nie wykrywa. Robilem skan programem ADV cleaner. Chcialem przywrocic system z punktu przywracania, ale nie da sie. Jakis blad wyskakuje.0x80042302.

Prosze o pomoc, bo mam sporo waznych rzeczy na kompie i nie chce robic formata, a juz sam nie wiem co moge zrobic we wlasnym zakresie. Bardzo prosze o pomoc co mam zrobic.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...