Skocz do zawartości

Adwcleaner - Oczyszczono preferencje Firefoksa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, co oznacza ten skan i ciągłe "Oczyszczono preferencje Firefoksa"?

Po skanowaniu mam taki wynik:

 

***** [ Przeglądarki ] *****

[-] Oczyszczono preferencje Firefoksa: "extensions.jid1-dwtFBkQjb3SIQp@jetpack.allowedURLs" -  "[\"charity.org\",\"www.gnome.org\",\"www.cancer.org\",\"www.concern.net\",\"sourceforge.net\",\"www.redcross.org\",\"www.wikipedia.org\",\"chrome.google.com\",\"stackoverflow.com\",\"mybrowseraddon.com\",\"www.worldvision.org\",\"www.latex-project.org\",\"redribbonfoundation.org\",\"www.linuxfoundation.org\",\"www.libreoffice.org\",\"addons.mozilla.org\",\"www.openoffice.org\",\"addons.opera.com\",\"www.unicef.org\",\"www.kernel.org\",\"opensource.org\",\"github.com\",\"nodejs.org\",\"nrdc.org\"]"


*************************

:: Usunięto klucze "Tracing"
:: Zresetowano ustawienia Winsock

 

Czy to jest normalne? To powraca.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brakuje obowiązkowych raportów FRST i GMER - dostarcz je.

Te adresy w preferencjach nie wyglądają szkodliwe, aczkolwiek nie powinno ich tam być i zakładam, że nie są celowym ustawieniem. 

AdwCleaner nie radzi sobie z usunięciem tego ponieważ, prawdopodobnie masz uruchomioną synchronizację przeglądarki i w kółko są ładowane ustawienia z serwera. 

 

Wykonaj poniższe punkty, aby pozbyć się modyfikacji preferencji.

  • Odłącz synchronizację przeglądarki: KLIK.
  • Menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Odśwież program Firefox. Zakładki i hasła nie zostaną naruszone, ale używane rozszerzenie będzie trzeba zainstalować o początku.
Po tym powtórz skan AdwCleaner i zobacz czy się wszystko powiodło.

Po za tym dodam, że nie można grzebać w preferencjach przeglądarki innymi mechanizmami niż one same nam dedykują. W innym wypadku fajerwerki i ogólny nieład w działaniu gwarantowany.

Odnośnik do komentarza

Witaj.

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

Odłącz synchronizację przeglądarki: KLIK.

 

Ta opcja nie jest włączona. Każe mi dopiero utworzyć konto, czyli jest chyba nieaktywna.

 

Menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Odśwież program Firefox. Zakładki i hasła nie zostaną naruszone, ale używane rozszerzenie będzie trzeba zainstalować o początku.

 

Tak też zrobiłem. Mam obecnie "surową" przeglądarkę, bez dodatków (AdBlock i FireGestures, innych nie używam). Jedynie zakładki i hasła pozostały oraz ustawienie strony startowej.

 

Zrobiłem skan AdwClaner`em, czyściutko :)

 

Bardzo dziękuję za pomoc.Pomogło.

Pozdrawiam.

 

ps: po zainstalowaniu wymienionych powyżej dodatków również czysto!

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...