Skocz do zawartości

Problem z usługą klient zasad grupy


Aries

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam wielką prośbę o pomoc w rozwiązaniu problemu polegającego na tym, iż po uruchomieniu systemu (Windows 8.1) wyskakuje komunikat "System Windows nie może połączyć się z usługą klient zasad grupy...". Usługa Klient zasad grupy posiada typ uruchomienia: Automatyczny, Stan usługi: zatrzymano, bez opcji uruchomienia lub wznowienia. Po ponownym uruchomieniu systemu zazwyczaj komunikat nie wyskakuje i mam wrażenie, że ma to wpływ na działanie Internetu, który przed ponownym uruchomieniem wiesza się (na ok. minutę) szczególnie podczas próby odtwarzania filmików np. na YouTube.

 

Zgodnie z tematem niniejszego forum "Weryfikacja integralności plików via narzędzie SFC" wykonałem sfc /scannow i wygenerowałem raport CBS.log który załączam. Nie zastosowałem jeszcze SFCFix ponieważ trochę odstraszył mnie komunikat o infekcjach malware. Kupując laptopa miałem już zainstalowany McAfee LiveSafe który subskrybuje i nie wykrywa mi żadnych wirusów, ale kiedyś zainstalowałem na jakiś czas demo SpyHunter, który wyszukiwał mi ponad 700 infekcji.

 

Byłbym wdzięczny za okazaną pomoc.

Pozdrawiam. Łukasz.

sfc.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...