Skocz do zawartości

Spowolnione działanie komputera.


Pit1

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam że to może być jednak coś z hardwarem (chyba procek się grzeje) ale chciałbym się upewnić że to nie jakiś syf mi się przyplątał. Bardzo proszę o sprawdzenie logów.

 

 

Komputer był gruntownie czyszczony ok 3-mcy temu z powodu wysokich temperatur. Wymieniłem pastę wyczyściłem wentylator i cały kurz jaki zalegał w środku. Do teraz nie było problemu. Temperatury widoczne na miniaturach komputer osiągną po 15min sesji w WoT na najniższych ustawienia graficznych.

Pasta jakiej użyłem to ZALMAN ZM-STG2.

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

post-18560-0-25400000-1493051535_thumb.png

post-18560-0-46680000-1493051558_thumb.png

post-18560-0-77480000-1493051619_thumb.png

post-18560-0-19240000-1493051632_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dodatkowo dodaj raporty (foto) wymagane przez dział HARDWARE (HWINFO i CrystalDiskInfo) możliwe, że to jakieś problemy sprzętowe.
https://www.fixitpc.pl/topic/155-zak%C5%82adanie-tematu-jakie-informacje-podawa%C4%87/?do=findComment&comment=132054

Czy sprawdzane były temperatury? Czy nic się nie grzeje, nie bucha gorącym powietrzem? Komp był czyszczony nie dawniej niż 6-12 miesięcy? Pasty termoprzewodzące były wymieniane?
Dodaj foto z zakładki SENSORS w HwInfo - tak by było widać temperatury.
https://www.fixitpc.pl/topic/155-zak%C5%82adanie-tematu-jakie-informacje-podawa%C4%87/?do=findComment&comment=132168

Odnośnik do komentarza

Temat przenoszę do działu Hardware, ponieważ problem z komputerem (a raczej w tym przypadku z systemem) nie jest związany z infekcją.

Skoro twierdzisz, że procesor ulega grzaniu się to masz kutemu podstawy - dlatego temat ląduje w Hardware. Groszek wrócił z Czech więc pewnie się zajmie Twoim tematem :)
Pamiętaj, o danych, o których przypomina moderator Rucek - bez nich moderator działu Hardware nie przystąpi do pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...