Skocz do zawartości

Odzyskać konto na Facebook'u


Mateusz88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam nietypowy problem. Nie mogę odzyskać swojego konta na FB. Muszę potwierdzić tożsamość ale nie mogę tego wykonać ponieważ wymusza na mnie podanie kodu z numeru którego już nie używam od ponad 7 lat i ten numer nie istnieje już!

post-17522-0-18370000-1490722626_thumb.png

 

Gdy oczywiście kliknę mam problem z tym etapem to przenosi mnie do mówiąc brzydko - gównianego centrum pomocy - gdzie nic nie można zrobić tylko sobie poczytać jakieś pierdoły.

 

post-17522-0-78890000-1490722628_thumb.png

 

Próbowałem resetować hasło na mój e-mail, oczywiście działa ta funkcja i dostaje kod do zresetowania hasła na moim profilu na swój e-mail ale po zalogowaniu prosi mnie znów o potwierdzenie tożsamości!

Jak to ominąć? Co zrobić aby przywrócić dostęp do mojego FB?
 

Próbowałem szukać na własną rękę adresu e-mail do pomocy FB ale nigdzie nie ma żadnego maila do pomocy FB, w ogóle nie istnieje żaden kontakt mailowy z FB!

Napisałem do nich z mojego drugiego konta które specjalnie założyłem aby zgłosić problem ale od 7 dni nie ma odzewu, napisałem dwie wiadomości w języku polskim i angielskim.

 

Czy istnieje jakaś inna opcja na odzyskanie dostępu do FB? Nie przejmowałbym się gdybym nie miał tam moich ważnych prywatnych zdjęć i ważnych wiadomości które są mi niezmiernie potrzebne, a teraz nie mam do nich dostępu.

 

Jeśli znacie jakieś sposoby na odzyskanie dostępu do konta, będę bardzo wdzięczny.

 

 

Powiem tylko szybko dlaczego muszę potwierdzić tożsamość - kopiowałem i wklejałem link z YouTube do wielu grup naraz przez co otrzymałem wiadomość od FB że czynność tą wykonuję za szybko i prawdopodobnie algorytm FB uznał mnie za bota lub osobę która włamała się do mnie na konto.


CO ROBIĆ?

Pozdrawiam,

Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Założ drugie konto i zwyczajnie za jego pośrednictwem skontaktuj się z supportem. W celu weryfikacji swojej osoby dodaj zdjęcie dowodu tożsamosci, pamietaj tylko, żeby nie było widać peselu i nr serii. Staraj się takich zdjęć nie poddawać obróbce. Support facebooka działa dosyć sprawnie, kontaktowałem się z nimi wielokrotnie, odpisywali najpóźniej do kilku godzin. 

 

Z informacji, ktore moga przyspieszyc procedure : mozesz odnotowac fakt, ze caly czas operujesz na tym samym adresie IP (oczywiscie jesli tak jest), chociaz zdjecie dowodu to najmocniejszy argument i na pewno nie bedzie kwestionowany. 

Odnośnik do komentarza

Założ drugie konto i zwyczajnie za jego pośrednictwem skontaktuj się z supportem. W celu weryfikacji swojej osoby dodaj zdjęcie dowodu tożsamosci, pamietaj tylko, żeby nie było widać peselu i nr serii. Staraj się takich zdjęć nie poddawać obróbce. Support facebooka działa dosyć sprawnie, kontaktowałem się z nimi wielokrotnie, odpisywali najpóźniej do kilku godzin. 

 

Z informacji, ktore moga przyspieszyc procedure : mozesz odnotowac fakt, ze caly czas operujesz na tym samym adresie IP (oczywiscie jesli tak jest), chociaz zdjecie dowodu to najmocniejszy argument i na pewno nie bedzie kwestionowany. 

 

 

Okej, dziękuję bardzo za informację. Ale jak skontaktować się z suportem? Posiadam drugie konto i nie wiem jak to zrobić.... Możesz opisać mi krok po kroku?

Odnośnik do komentarza

Może spróbuj przypalić głupa, że ktoś Ci się włamał na konto? W ten sposób można przynajmniej zwrócić uwagę na swój problem z jakimś przedstawicielem z supportu.

Ew. skorzystaj z tego https://www.facebook.com/help/contact/242953272730344 (formularz odnośnie kodów logowania). 

 

Może wieczorkiem bede mial wiecej czasu i zaloze nowe konto na fejsie zeby odtworzyc omawiana sytuacje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...