Skocz do zawartości

Spowolniona praca systemu + rozłączający się internet.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jak w temacie, od jakiegoś czasu system nie pozwala mi pracować. Każda prosta czynność jak np. otwieranie przeglądarki zajmuje bardzo dużo czasu, zaczęło się to od wczoraj. Jest to bardzo uciążliwe, stwarza problem nawet przy założeniu tego tematu. 
Wcześniej dość często rozłączało mi internet przy odłączeniu laptopa od zasilania, podejrzewam, że to też po stronie komputera ponieważ na innych urządzeniach tego problemu nie było. Próby rozwiązywania problemu przy użyciu narzędzi windows pojawiał się komunikat "Brama domyślna jest niedostępna" a czasami wyskakiwał bluescreen i wielokrotnie nie szło uruchomić ponownie komputera.
Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów.

 

Dołączam logi.
Niestety nie mogę wykonać raportu GMER, po preskanowaniu nie mogę zaptaszkować żadnych boxów.

 

EDIT:

Udało się zrobić raport GMER
 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Fajnie, że na większość tematów odpowiedzi są udzielanie w ciągu kilku dni, a mój post stoi bez odpowiedzi już prawie miesiąc pomimo wysłania przypomnienia w osobnym temacie. Wypadałoby cokolwiek napisać, zwłaszcza, że już raz korzystałem z Waszych usług, ba, w podzięce wysłałem nawet wsparcie finansowe. A teraz takie coś.

Odnośnik do komentarza

Napisano 18-03-2017 - 13:15

 

Dokładna data napisania tego tematu.

 

Uruchomiony przez Maciek (administrator)  MKAWIK (18-03-2017 11:58:36)

 

Dokładna data generacji raportów do tego tematu.

 

Napisano 27-03-2017 - 17:22

 

Dokłada data napisania posta przypominającego o temacie. A ja przecież kilka postów wyżej napisałem:

 

Przed zgłoszeniem tematu proszę upewnić się, że raporty, które są dołączone w poście nie mają więcej niż 3 dni - w innym przypadku są nieaktualne i trzeba przygotować nowe

 

Druga sprawa, że trzeba sprawdzić czy na pewno np. przy kopiowaniu nie doszło do zniekształcenia (np. ucięcia połowy raportu). 

 

 

Fajnie, że na większość tematów odpowiedzi są udzielanie w ciągu kilku dni, a mój post stoi bez odpowiedzi już prawie miesiąc pomimo wysłania przypomnienia w osobnym temacie. Wypadałoby cokolwiek napisać, zwłaszcza, że już raz korzystałem z Waszych usług, ba, w podzięce wysłałem nawet wsparcie finansowe. A teraz takie coś.

 

Bo otrzymuję aktualne raporty, za wsparcie bardzo dziękujemy. Co jak co, ale na naszym forum świadczymy najlepszą (picasso jest wyróżniona przez Microsoft, a ja jestem jej "uczniem"), darmową pomoc w usuwaniu malware. Naprawdę nie mam ochoty dopraszać się o raporty. To, że temat wcześniej został przeoczony to fakt, moja wina (i najmocniej za to przepraszam!), ale gdybyś dostarczył nowe raporty pomoc otrzymałbyś natychmiast po zgłoszeniu. Wolę pomóc większej ilości tematów niż prosić jedną osobę o raporty i załatwić więcej tematów tym kosztem.

 

Niemniej jednak proszę o nowy zestaw raportów FRST oraz GMER. Temat wrzucam na priorytet.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...