Skocz do zawartości

Błędy z otwieraniem załączników, przekierowanie linków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Borykam się od jakiegoś czasu z małymi problemami.

Nie mogłem uruchomić jakiegoś dokumentu, pojawił się komunikat, że ładowanie skryptu nie powiodło się gdyż plik zawiera wirusa. Załączam PrtScn.

3 dni temu pojawił się problem z otwieraniem załączników  podanych w linkach przez użytkowników forum,  w którym uczestniczę. Zamiast prawidłowego linku było przekierowanie i  komunikat o braku serwera. Również załączam PrtScn. Wykonałem analizę Farbar’em.

Wczoraj rano uruchamiam komputer a on uruchamia się w trybie awaryjnym. Uruchamiam ponownie, to samo. Zadzwoniłem więc do kolegi, informatyka, który dzisiaj zrobił generalnie czyszczenie, system uruchamia się normalnie, załączniki na wspomnianej stronie również działają.

Teraz pytanie, czy po tych ‘naprawach’  wszystko wygląda tak samo. Czy powinienem jeszcze raz przeskanować Farbar'em ? Tymczasem załączam te z przed dwóch dni.

Dzisiaj pojawił się z kolei błąd w otwieraniem PDF’ów,  tworzy się dziwna ścieżka przez Appdata/LOcal/Temp, biała strona oraz wciąż ponawia się okno pobierania. Załączam PrtScn.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

post-1463-0-07520000-1489343873_thumb.png

post-1463-0-18520000-1489343892_thumb.jpg

post-1463-0-78320000-1489344152_thumb.jpg

Gmer.txt

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...