Skocz do zawartości

windows 8.1 i masa problemów


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam taki problem, a właściwie problemy z windows 8.1 W ubiegłym roku na zimę miałam wymieniany dysk, i wszystko poinstalowane od nowa, świeżutki system. Niestety niepokojąco rosło użycie dysku aż do 100 %. Próbowałam z tym robić różne rzeczy opisane w poradnikach w internecie: wyłączyłam indeksowanie, defragmentacje, windows search. Wczoraj zmieniłam pamięć wirtualną do 1024, wyłączyłam wstępne ładowanie do pamięci, wyłączyłam wmiprvse.exe  i już wczoraj myślałam, że się udało - po zmianach zrestartowałam kompa i użycie nie sięgnęło nawet 30 %. 

 

Dzisiaj włączam komputer użycie dysku 100 %, pojawił się komunikat aby włączyć usługę centrum zabezpieczeń - próbuje ją włączyć to pojawia się komunikat w stylu : Błąd 1068 uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się.

 

Nie mogę włączyć windows defendera również pojawia się błąd 577, system windows nie może zweryfikować podpisu cyfrowego tego pliku...

 

Czy ktoś jest w stanie stwierdzić co dolega? Już nie ma sił do tego, zwłaszcza, że na systemach się nie znam.

 

Pozdrawiam

Pricklypear

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...