Skocz do zawartości

Sprawdzenie logów pod kątem infekcji oraz problem z Windows Update


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chciałbym prosić o sprawdzenie logów pod kątem wszelakich infekcji, zrobiłem również skanowanie programem Malwarebytes AdwCleaner.

 

Jeżeli chodzi o Windows Update to od jakiegoś czasu mam go wyłączonego ponieważ usługa dosyć konkretnie obciążała procesor oraz dysk nie robiąc nic. Konkretnie chodzi o to, że pobieranie stało cały czas na 0%, kiedyś przez cały dzień i noc próbowałem pobrać aktualizacje ale nic, nowych też nie chciało wyszukać. Próbowałem różnych sposobów znalezionych w internecie ale nic nie pomogło, dalej 0% przy pobieraniu.

 

EDIT: Zrobiłem GMERa natomiast całkowicie zapomniałem o punkcie z wirtualnym napędem a okazało się, że miałem daemon toolsa o którym zapomniałem, natomiast całe skanowanie wykonało się, po wykonaniu punktów dotyczących wirtualnego napędu - odinstalowanie programu oraz sterowniku spróbowałem ponownie i po ok. 20min dostałem chyba bluescreena ponieważ jak wróciłem to miałem już ekran logowania.

 

Tutaj ew. logi z pierwszej próby.

Addition.txt

AdwCleanerS1.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

gmer.txt

Edytowane przez Rucek
Łączę.
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...