Skocz do zawartości

Recycler


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od paru miesięcy problem z czyms takim zwanym RECYCLER. zzera mi to ok 4gb na pendrive i gdy podpinam do kompa z antywirusem to wykrywa cos (ja nie mam zadnego). Formatowanie pendrive nic nie daje, a mam wazne dane na komputerze i pendrive - nawet dwoch i obydwa przydalyby sie calkowiecie czyste ;/. Czytalam w necie ze ciezko tego syfka usunac bo ma plik na kompie wiec dlatego format nie dziala. Co poradzicie zrobic bo szukalam juz gdzieniegdzie po tematach ale tam byly instrukcje dla konkretnych przypadkow. Sytuacja wyglada tak, ten komputer i tak bedzie sformatowany musze po prostu czyste pendrive zaladowac zdjeciami itp i przezucic na nowy komputer bez zbednego syfka. Z góry dzięki za pomoc.

Tak to wygląda na pendrive : https://zapodaj.net/469b7ea270616.bmp.html

Addition.txt

FRST.txt

gmer.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ten pendrive jest dalej zainfekowany i jest to moja wina, bo początkowo nie zauważyłem tej infekcji:

 

Startup: C:\Users\Patrioshkaa\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\fxltdfug.exe [2017-01-14] ()

 

1. Otwórz Notatnik w nim wklej:

 

CloseProcesses:
CreateRestorePoint:

Startup: C:\Users\Patrioshkaa\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\fxltdfug.exe [2017-01-14] ()

C:\Users\Patrioshkaa\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\fxltdfug.exe

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\2K Games\Bioshock\Bioshock.lnk

EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.
 
Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt w folderze z którego uruchamiasz FRST. Uruchom FRST i kliknij w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, nastąpi restart systemu. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt.
 
2. Podłącz zarażonego pendrive i potraktuj go narzędziem USBFix z opcji Clean (jak poprzednio). Dostarcz wynikowy log.
 
3. Zrób nowy log FRST z opcji Skanuj (Scan) wraz z Addition i Shortcut. Dołącz też plik fixlog.txt.
Zastanów się również gdzie mogłeś jeszcze podpiąć tego pendriva. 
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...