Skocz do zawartości

Kontrolne sprawdzenie logów


Justice4All

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Dwa lata temu prosiłem o pomoc po złapaniu Gobzoo przez własną nieuwagę - dziś proszę tylko o profilaktyczne rzucenie okiem w logi - brak logu z GMER wynika z nieodnalezienia zagrożeń.

Z góry dziękuję i życzę dużo zdrowia Adminowej naszej - do siego roku!

 

P.S. Tworzyłem przed chwilą post strictum z pewnym pytaniem i nadzieją iż mój post nie zostanie usunięty przez niego - a tu niespodziewanie wyskoczył dziwny blue-screen z odliczaniem po którym wystąpił reset.

Ciekawe bo nie zdarzało się to w ogóle wcześniej xD System nie ma żadnych symptomów infekcji, co najwyżej lekko zwolnił i zużywa więcej RAMu niż gdy był świeży, ale to też kwestia Win DAZ.. który utknął przy którejś aktualizacji.. Obecnie "ważnych" jest 52.

I tu pytanie, a nawet dwa.

Może nie wkleję bezpośredniego linku to nie otrzymam warna i postu w koszu - Czy skrypt (UUAWU) udostępniany przez użytkownika m4s na forum winclub jest bezpieczny/użyteczny i czy może przyczynić się do usunięcia pakietu który blokuje aktualizacje ?

 

Gorąco pozdrawiam raz jeszcze!

R

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Edytowane przez Miszel03
Kasuje nadmiernie raporty. //Miszel03
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W raportach brak oznak infekcji. Czysto. 

 

P.S. Tworzyłem przed chwilą post strictum z pewnym pytaniem i nadzieją iż mój post nie zostanie usunięty przez niego - a tu niespodziewanie wyskoczył dziwny blue-screen z odliczaniem po którym wystąpił reset.

Ciekawe bo nie zdarzało się to w ogóle wcześniej xD System nie ma żadnych symptomów infekcji, co najwyżej lekko zwolnił i zużywa więcej RAMu niż gdy był świeży, ale to też kwestia Win DAZ.. który utknął przy którejś aktualizacji.. Obecnie "ważnych" jest 52.

I tu pytanie, a nawet dwa.

Może nie wkleję bezpośredniego linku to nie otrzymam warna i postu w koszu - Czy skrypt (UUAWU) udostępniany przez użytkownika m4s na forum winclub jest bezpieczny/użyteczny i czy może przyczynić się do usunięcia pakietu który blokuje aktualizacje ?

 

Możesz podać link, tak będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...