Skocz do zawartości

znikające stery nvidii w Windows32/ 10


Mironeso

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to nie jest własciwy dzial to przepraszam.

Jakies dwa tygodnie temu zaczęły się problemy z nvidia210. otóż otrzymywałem informację o nowych sterownikach, jednak za żadne skarby nie chciały się one ściagnąć i wgrać. Nie zaprzątałem sobie tym głowy do momentu kiedy jednak ta instalacja uruchomiła się i zaczęła działać. Zakończyła się porażką, prawie nic ze sterów się nie zaktualizowało, jednak najgorsze jest to, że nie zatrzymało się to na poprzedniej wersji tylko wywalilo nVidię z widzialności przez system (co oczywiście poskutkowalo żenująco niską jakością obrazu). Kiedy wchodzę w manager sprzętu widzę w kartach grafiki najpierw Display a po aktualizacji "podstawowa karta graficzna microsoft".

Próbowałem pobrać starszą wersje sterownika ale nie wchodzi. Próbowałem pobierać nowszą wersje osobno z nVidii i instalowac w trybie zaawansowanym ale też nie wchodzi. Z komponentów nVidii działa tylko PhysX.

Sprawę rozwiązuje przywracanie systemu ale nie na dobre; kilka razu po przywróceniu podziałało przez kilka kolejnych restartów, jednak teraz każdy restart znowu wywala nVidię (znaczy komputer wstaje bez niej).

Programik GPU-Z pokazuje tę nVidię nawet kiedy nie działa, pokazuje wtedy dla niej częstotliwośc pracy 0.

 

Macie może jakiś pomysł co z tym począć?

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...