Skocz do zawartości

Problem (mail.ru)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

próbowałem sobie z tym poradzić sam i w jakimś stopniu się mi to udało, ale niestety coś pozostało...

Tak około co 20 minut włącza mi się przeglądarka i wyskakuje mi reklama.

Adwcleaner nic nie znajduję, ale załączam OTL i FRST mam nadzieję że uda się to szybko rozwiązać.

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Edytowane przez Miszel03
Kasuje raporty OTL, poprawiam post. //Miszel03
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zostały tylko szczątki po tym adware, reklama uruchamia Ci się dlatego ponieważ w harmonogramie zadań jest wpis za to odpowiedzialny. Po za tym działania kosmetyczne: kasacji pustych skrótów LNK, wpisów.

 

1. Otwórz Notatnik w nim wklej:

 

CloseProcesses:
CreateRestorePoint:
HKLM-x32\...\Run: [] => [X]
GroupPolicy: Ograniczenia
GroupPolicy\User: Ograniczenia
CHR DefaultSearchURL: Default -> hxxp://go.mail.ru/distib/ep/?q={searchTerms}&product_id=%7B0A13974D-0286-4AD8-B6F9-6DBF2B952C87%7D&gp=811041
CHR DefaultSearchKeyword: Default -> mail.ru
CHR DefaultSuggestURL: Default -> hxxp://suggests.go.mail.ru/ff3?q={searchTerms}
Task: {9DABF0A9-53DD-4730-8337-FD7A6411DEE9} - System32\Tasks\InternetEC => Firefox.exe hxxp://su-news.ru/waysm
C:\Users\lisciu285\Desktop\gry\moja muzyka\musssiiic\Mesajah feat. Grizzlee - Ten kraj.lnk C:\Users\lisciu285\Desktop\gry\moja muzyka\musssiiic\mesajah - tylko raz dane.lnk C:\Users\lisciu285\Desktop\gry\moja muzyka\musssiiic\mesajah - jest ładna i cwana.lnk C:\Users\lisciu285\Desktop\gry\moja muzyka\musssiiic\Mesajah - 02 Brudna Prawda BRUDNA PRAWDA 2013.lnk C:\Users\lisciu285\Desktop\gry\moja muzyka\musssiiic\12. Mesajah - Lepsza Połowa.lnk C:\Users\lisciu285\Desktop\gry\moja muzyka\musssiiic\03. Mesajah - Ludzie Roboty feat  Abradab.lnk C:\Users\lisciu285\Desktop\gry\moja muzyka\musssiiic\01. Mesajah - Ostateczny Sąd.lnk EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.
 
Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt w folderze z którego uruchamiasz FRST. Uruchom FRST i kliknij w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, nastąpi restart systemu. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt.

 

2. Pobierz AdwCleaner uruchom go i kliknij szukaj, kiedy skanowanie zakończy się wydobądź z niego raport, znajduję się on w folderze C:\AdwCleaner. Raport zaprezentuj na forum.

 

3. Zrób nowy log FRST z opcji Skanuj (Scan) wraz z Addition i Shortcut. Dołącz też plik fixlog.txt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...