Skocz do zawartości

jakiś wirus, infekcja?


Rekomendowane odpowiedzi

3 dni temu laptop nie chciał się włączyć, po paru godzinach łaskawie jakims cudem odpalił, win10 ładował się 3 godziny i sie nie załadował, kolejne restarty i dalej to samo, podczas jednej z kolejnych prób uruchomienia windowsa cofneły sie aktualizacje systemu ale do systemu nie wpuścił. Restart. Nastepnego dnia jakimś cudem system wystartował, przeskanowałem go Eset online i ten  znalazł 25 wątków krytycznych z czego 23 usunął, niestety raportu nie mam :( laptop jakoś działał te dwa dni, wczoraj stwierdziłem że zrobie logi i wrzuce tu na forum, Gmer skanował dysk C 8 godzin! Po przeskanowaniu chciałem lapka odmulić wiec go zresetowałem, od tego resetu nie działa mi klawiatura :) ale co dziwne funkcje sciemniania ekranu i regulacja dzwiekiem z klawiatury działają (Fun+ strzałki kierunkowe) załączam logi i proszę o pomoc

 

klawiatura już działa, odinstalowałem sterowniki steelseries restart i już mogę pisać, no ale coś musiało namieszać skoro sterowniki się wysypały, drugi raz miałem taką sytuację z klawiaturą, za pierwszym razem była to wina jakiejś infekcji.

FRST.txt

gmer.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...