Skocz do zawartości

Wysoki ping, podejrzenie infekcji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu mam bardzo wysoki ping w grach, mimo normalnie działającego internetu, pinguje różne strony, pinguje swoj router, pinguje login gry i jest ok 40 pingu i 0 straconych pakietów (pingowane podczas lagów w grze).

Możliwe, że mam jakąś infekcje i chciałbym wyeliminować ten wariant, aby dalej próbować rozwiązać problem. (antywirus wywaliłem przed chwilą, bo myślałem ze on to może powodować)

Logi w załączniku.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W raportach brak oznak infekcji. 

 

W spoilerze sprawy poboczne, kosmetyka: kasacja pustych skrótów, wpisów.

 

 

1. Otwórz Notatnik w nim wklej:

 

CloseProcesses:
CreateRestorePoint:
HKU\S-1-5-18\Control Panel\Desktop\\SCRNSAVE.EXE -> 
ShellIconOverlayIdentifiers: [00avast] -> {472083B0-C522-11CF-8763-00608CC02F24} =>  Brak pliku
SearchScopes: HKU\.DEFAULT -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL = 
SearchScopes: HKU\S-1-5-19 -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL = 
SearchScopes: HKU\S-1-5-20 -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL = 
U0 aswVmm; Brak ImagePath
S3 BUSB_AUDIO_WDM; \SystemRoot\system32\drivers\busbwdm.sys [X]
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\OCCT\Ocbase.com.lnk
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\OCCT\OCCT.lnk
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\OCCT\Uninstall.lnk
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HoMM3 HD\HoMM3 HD.lnk
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\HoMM3 HD\Uninstall HoMM3 HD.lnk
C:\Users\Daroo\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\PXG Client.lnk
C:\Users\Public\Desktop\X-G510 Driver Setting.lnk
EmptyTemp:

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt w folderze z którego uruchamiasz FRST. Uruchom FRST i kliknij w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, nastąpi restart systemu. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt (raport wynikowy).

 

2. Nie musisz dostarczać raportu wynikowego ani nowych raportów.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...