Skocz do zawartości

Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego komputera


Anonim10

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 7 x64 Home Premium

Kupiłem acer aspire revo ze świeżo zainstalowanym systemem. Nie miał service packa 1, nie miał zaktualizowanego WMP i internet explorer był w wersji 8 - x86 i x64. To jakoś dało się pobrać. Nawet zaktualizować chipset i nvidię, bo miałem w sterownikach błędny koprocesor. Dało się to naprawić.

System aktywowany ok. 

 

Tydzień się męczę i nie mogę poradzić sobie z aktualizacjami. Całymi dniami nie udało się ich wyszukać z WU. Tu w temacie o aktualizacjach dla win 7 była porada, żeby pobrać i zainstalować dwie na początek KB3020369 i KB3172605 

Pobrały sie piorunem, ale zainstalować się nie chciały, obie zresztą taki sam komunikat:

ascreen024.png

 

Internet mam współdzielone łącze 100Mbs, stale jest 19 ping, 70Mbs download, a upload 71Mbs. czyli nieźle, ale ze sześć, siedem sekund uruchamia się firefox, inne aplikacje też wolno chodzą. Niektóre nawet piorunem. Niektóre strony, jak meta.discourse.org też się tak długo ładują, a podstrony 3 - 4s. 

 

Ustawiam wszystko, usługi itd na wiele sposobów i dalej jestem daleko od rozwiązania. Aspire revo nie ma napędu - w oddali zakup zewnętrznego, bo starsi nie mają lekko.

 

W czasie mielenia WU brakuje pamięci RAM i stronicowania - dałem na sztywno 2048MB.

 

Co jest nie tak z tym windowsem? 

WinAudit - http://wklej.org/id/2968408/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Znaczy rozumiem, że jedynie słuszną przeglądarkę masz w wersji 11? Bo jeśli nie, aktualizacje mogą się wieszać podczas pobierania. Możesz to też przeskoczyć - pobierz z netu najnowszą wersję instalacyjną z wszystkimi poprawkami i aktywuj kodem, który posiadasz. Będzie znacznie szybciej i prościej niż ciągnąć te 270 poprawek czy więcej... ;)

Odnośnik do komentarza

Był IE8, ale udało mi się pod mój system pobrać z microsoftu IE11 i zaktualizować. Gdy pobieralem IE11 z naszych portali, to wszystkie nie były pod mój system win 7. Wyskakiwał monit i tyle. Tak samo z MS pobrałem WMP 12. Po zaktualizowaniu nawet ustawiłem IE jako domyślny (był firefox, pelemoon, jeszcze slimjet).

Z netu nie pobioręinne, oprócz wersji, którą legalnie daje jeszcze microsoft po zalogowaniu się na konto. Mam klucz aktywacyjny, mam numer seryjny, jest SNID - to dostanę dokładnie system, tylko komputerek nie ma napędu  i na razie mnie nie stać na napęd zewnętrzny.

Na razie trzeba naprawić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...